
11.11.2013 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: Večernji List
Posada međunarodne svemirske postaje vratila se jutros na Zemlju te na nju donijela Olimpijsku baklju koju su prethodno 'prošetali' svemirom.
Posada međunarodne svemirske postaje vratila se jutros na Zemlju te na nju donijela Olimpijsku baklju koju su prethodno 'prošetali' svemirom.
Tročlanu posadu čine ruski, američki i talijanski astronaut, a baklja je u svemiru izložena u sklopu priprema za predstojeće zimske Olimpijske igre koje će se 2014. godine održati u Sočiju.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.