Vlasnik pizzerije djelatnike plaćao pizzama: Kazna od 220 tisuća eura

10.06.2014 |

Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE

Izvor: Fena

Vlasnik pizzerije djelatnike plaćao pizzama: Kazna od 220 tisuća eura

Vlasnik pizzerije u Melbourneu kažnjen je s više od 330 tisuća australskih dolara (220 tisuća eura), jer je svoje uglavnom maloljetno osoblje plaćao pizzama i bezalkoholnim pićima, objavili su australski mediji.

Vlasnik pizzerije u Melbourneu kažnjen je s više od 330 tisuća australskih dolara (220 tisuća eura), jer je svoje uglavnom maloljetno osoblje plaćao pizzama i bezalkoholnim pićima, objavili su australski mediji.

Umjesto pune plaće, vlasnik je svom osoblju davao pizze i bezalkoholna pića, a sud je takvu praksu proglasio srednjovjekovnom.

Vlasnik dvaju restorana zakinuo je svoje zaposlenike za ukupno 258 tisuća dolara tijekom tri godine, objavio je lokalni sud.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)