
17.08.2022 |
Putovanja i hrana
Izvor: Akta.ba
Stara zgrada izgrađena je još 1907. godine, i njena bogata historija prožeta je pričama o jednom zaboravljenom vremenu i ljudima koji su je pohodili.
Smješten na ulazu u aleju kestenova, Hotel Krone je istinski dragulj u raskošnom mozaiku kulturne baštine Bosne i Hercegovine. Stara zgrada izgrađena je još 1907. godine, i njena bogata historija prožeta je pričama o jednom zaboravljenom vremenu i ljudima koji su je pohodili.

Luksuzni butik hotel Heritage Krone s halal certifikatom nudi restoran, spa centar, besplatni WiFi i besplatno parkiralište.
Unutar hotela možete uživati u privatnom spa centru, okusiti svjetsku kuhinju u našem restoranu Cordoba koji je okružen stablima platana i kestena, te se uključiti u biznis atmosferu u našoj sobi za sastanke koja može smjestiti 12 osoba.

Velika Aleja br. 1, Ilidža
+387 33 257 960
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.