Image0

24.12.2018 |

Putovanja i hrana

Izvor: Akta.ba

Pro Horeca: Zimska akcija vatrostalnih šolja za čaj

U Pro Horeca ponudi možete pronaći veliki izbor čaša i ostalih proizvoda od stakla, idealnih za svaki ugostiteljski objekat!

S obzirom na raznovrsnost dizajna i namjene, veoma je teško napraviti klasifikaciju ugostiteljskih čaša. Klasični i praktični ili moderni i inovativni oblici čaša svakako su detalj kojima se ugostiteljski objekat može istaći u moru konkurencije.

U Pro Horeca ponudi možete pronaći veliki izbor čaša i ostalih proizvoda od stakla, idealnih za svaki ugostiteljski objekat!

Pro Horeca osluškuje vaše potrebe i zato vam nude posebnu zimsku akciju!!! Na modele vatrostalnih šolja za čaj prikazanih u galeriji, nude vam popust čak -15% na redovnu cijenu! Akcija na pomenute artikle, vrijedi isključivo do isteka osiguranih zaliha!

Ponudu možete pogledati na dobro poznatoj adresi - Lužansko polje br.40 ili iste poručite na tel.br. +387 33 841 611 ili +387 66 587 725.

Pro Horeca - vaš partner u ugostiteljstvu!

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)