Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 09.06.2022 08:18

Izvor: Akta.ba, 08.06.2022

Lučke dizalice i instalacije

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Lučke dizalice i instalacije. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđač je ZAO SMM, St. Petersburg. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 5.046.041,40 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 42414100-2 (Kranovi), 42416300-8 (Dizalice).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka lučkih dizalica i instalacija, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Project Name: Port of Brcko
EBRD Project ID: 47546
Country: Bosnia And Herzegovina
Client Name: District of Brcko
ECEPP ID: 15014069
Procurement Exercise Name: Port Handling Equipment
Type of Procurement: Goods
Procurement Method: Open Tender Single Stage
Business Sector: Municipal and Environmental Infrastructure
Notice Type: Contract Award Notice
Publication Date: 08/06/2022 10:34
Opportunity Status
This opportunity is for information purposes only
This opportunity is not yet open for response
This opportunity is now open for response
This opportunity is now closed for response
Access Opportunity
This opportunity is for information purposes only  
This is a Contract Award Notice and is for information only.

1. Contract Details


Contract Title: Purchasing and Installation of Port Handling Equipment in Brcko Port

Contract Description: Purchasing and Installation of Port Handling Equipment in Brcko Port

Contract Scheduled Completion Date: 07/09/2022

Date of Contract Signature: 07/09/2021

2. Contracting Party

ZAO SMM
SAINT-PETERSBURG, GRIVTSOVA, 1/64
St. Petersburg
190000
Russian Federation (the)

Contract Price: EUR 2,580,000.00
Contract Price (Euro Equivalent): € 2,580,000.00

JVCA? No

3. Other Information
No Other Information Provided

4. Client Address
Mr. Pero Gudeljevic, dipl.iur.
Head of PIU
VLADA BRCKO DISTRIKTA BIH
Bulevar mira 1
Brčko
76100
Bosnia And Herzegovina
Tel. +387(0) 61 735 992