723-1-1-589-5-460/24
Broj obavještenja o nabavci 723-1-1-589-3-588/23
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO ODBRANE BIH
IDB/JIB 4200745400004
Kontakt osoba Damnjan Stanišić
Adresa Hamdije Kreševljakovića 98
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Stari Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 286-574
Faks (033) 286-697
Elektronska pošta nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Internet adresa www.mod.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Državni nivo
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Robe, Kupovina
II 2. Podjela na lotove
Da
II 2.a. Dodjeljuje se okvirni sporazum za
Jedan lot
II 2.a-1. Redni brojevi lotova za koje se dodjeljuje okvirni sporazum
7
II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?
Da
II 3.a. Broj ponuđača sa kojim je zaključen okvirni sporazum
Jedan ponuđač
II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
889060,27
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Robe klase I – Hrana za potrebe pripadnika OS BiH
II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
robe klase I – Hrana za potrebe pripadnika OS BiH
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 15000000-8 | Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 2. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 4. Da li je korištena e-aukcija?
Da
III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
ANEKS D
Broj lota za koji se dodjeljuje okvirni sporazum
7
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 7 Svježa jaja
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Svježa jaja
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 15000000-8 | Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi |
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54153,85
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
13.05.2024. - 13.05.2027.
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
GLB Butile, LB Rajlovac, LB Čapljina, LB Banja Luka i LB Tuzla
IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NIZ KOMERC D.O.O. | 4400790330008 | Banja Luka | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54153,85
IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM
18000,00
IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma
13.05.2024.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
1
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
1
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
18000,00
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
18000,00
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne