SPORAZUM
723-1-1-589-9-38-723/26
Broj(evi) obavještenja o dodjeli ugovora 723-1-1-589-5-460/24
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO ODBRANE BIH
IDB/JIB 4200745400004
Kontakt osoba Damnjan Stanišić
Adresa Hamdije Kreševljakovića 98
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Stari Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 286-574
Faks (033) 286-697
Elektronska pošta nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Internet adresa www.mod.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Nivo Državni nivo
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Robe, Kupovina
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Robe klase I – Hrana za potrebe pripadnika OS BiH
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 15000000-8 | Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi |
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
ANEKS D1
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 7 Svježa jaja
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Svježa jaja
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 15000000-8 | Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi |
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NIZ KOMERC D.O.O. | 4400790330008 | Banja Luka | Bosna i Hercegovina |
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54153,85
IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma
13.05.2024. - 13.05.2027.
IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma
13.05.2024.
VI ODJELJAK VI: UGOVORI
| R.Br. | Vrijednost ugovora | Datum zaključenja | Naziv ponuđača/Grupe ponuđača |
|---|---|---|---|
| 1 | 18000,00 | 30.05.2025. | NIZ KOMERC D.O.O. |