Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 19.11.2024. 13:42

Izvor: Akta.ba, 15.11.2024.

Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom zaposlenih u organizacijama osoba sa invaliditetom

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini - finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom zaposlenih u organizacijama osoba sa invaliditetom. Ugovorni organ je Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom. Datum objave je 19.11.2024. Odabrani ponuđači su Udruženje oboljelih od cerebralne dječije paralize KS Sarajevo, Udruženje slijepih Kantona Sarajevo, Udruženje distrofičara Kantona Sarajevo Sarajevo ... Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 66171000-9(2) (Finansijski konsalting), 79600000-0(5) (Odabir kandidata za zaposlenje, pronalaženje osoblja), 79990000-0 (Raznovrsne usluge vezane za poslovanje) ...

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Obavijest o Zaključku Komisije za selekciju aplikacija po Javnom pozivu za programe u 2024. godini (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA S INVALIDITETOM

REZULTATI

Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba sa invaliditetom u 2024. godini objavljenog dana 12.09.2024. godine

LOT V - Za finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom zaposlenih u organizacijama osoba sa invaliditetom

Upravni odbor Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom na 54. sjednici, održanoj dana 15.11.024. godine donio je Odluku o raspodjeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini broj: 01-04-5-1364/24 od 15.11.2024. godine, po Javnom pozivu Fonda objavljenom 12.09.2024. godine.

U raspodjelu sredstava Odlukom Upravnog odbora Fonda u okviru Lot-a V - uvršteni su sljedeći aplikati:

R.br.

NAZIV ORGANIZACIJE

ODOBRENI IZNOS

1.

udruzenje osoba sa cerebralnom paralizom kantona sarajevo

5,859.00

2.

informativni centar za osobe sa invaliditetom "lotos"

9,727.29

3.

udruzenje paraplegicara, kvadriplegičara i dječije paralize ks

4,637.40

4.

udruzenje distroficara kantona sarajevo

5,996.98

5.

udruzenje slijepih bosansko - podrinjskog kantona

goraZde

5,951.23

6.

udruzenje slijepih kantona sarajevo

11,740.40

7.

udruzenje civilnih zrtava rata bosansko-podrinjskog kantona gorazde

4,536.30

8.

udruzenje zena "sehara"

3,250.30

9.

udruzenje oboljelih od poliomeylitisa, povrede mozga i kičmene moždine unsko-sanskog kantona

12,000.00

10.

udruženje paraplegičara i oboljelih od dječije paralize velika kladuša

4,959.00

11.

savez ratnih vojnih invalida sbk travnik

5,492.32

Rok za dostavu prigovora/upita koji se odnosi na bodovanje aplikacija odnosno objavljene rezultate javnog poziva je 8 dana od datuma objave rezultata na internet stranici Fonda.