Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 20.11.2024. 10:19

Izvor: Akta.ba, 15.11.2024.

Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini -finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom koje obavljaju samostalnu djelatnosti ili poljoprivrednu djelatnost kao jedino i glavno zanimanje uključujući i osobe sa invaliditetom koje su zaposlene u skladu sa članom 56. stav 2. i 3. Zakona

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rezultati javnog poziva za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini -finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom koje obavljaju samostalnu djelatnosti ili poljoprivrednu djelatnost kao jedino i glavno zanimanje uključujući i osobe sa invaliditetom koje su zaposlene u skladu sa članom 56. stav 2. i 3. Zakona. Ugovorni organ je Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom. Datum objave je 20.11.2024. Odabrani ponuđači su HLADOVINA ugostiteljska radnja-biffe, vl. Gološ Mustafa, EMIR ŠABIĆ vl. ŠABIĆ PVC STOLARIJA obrt, SOR ARTIDIS Sarajevo ... Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 66171000-9(2) (Finansijski konsalting), 79600000-0(5) (Odabir kandidata za zaposlenje, pronalaženje osoblja), 79990000-0 (Raznovrsne usluge vezane za poslovanje) ...

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Obavijest o Zaključku Komisije za selekciju aplikacija po Javnom pozivu za programe u 2024. godini (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

FOND ZA PROFESIONALNU REHABILITACIJU I ZAPOŠLJAVANJE OSOBA S INVALIDITETOM

REZULTATI

Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba sa invaliditetom u 2024. godini objavljenog dana 12.09.2024. godine

LOT IV - Za finansiranje/sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom koje obavljaju samostalnu djelatnosti ili poljoprivrednu djelatnost kao jedino i glavno zanimanje uključujući i osobe sa invaliditetom koje su zaposlene u skladu sa članom 56. stav 2. i 3. Zakona.

Upravni odbor Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom na 54. sjednici, održanoj dana 15.11.024. godine donio je Odluku o raspodjeli sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica, te programa profesionalne rehabilitacije osoba s invaliditetom u 2024. godini broj: 01-04-5-1364/24 od 15.11.2024. godine, po Javnom pozivu Fonda objavljenom 12.09.2024. godine.

U raspodjelu sredstava Odlukom Upravnog odbora Fonda u okviru Lot-a IV - uvršteni su sljedeći aplikati:

R.br.

NAZIV SUBJEKTA

BROJBODOVA

ODOBRENI IZNOS

1.

OBRTNICKA DJELATNOST "SEJLA"

47.00

5,321.56

2.

OBRTNICKA DJELATNOST "ŠEJLA"

47.00

5,321.56

3.

SRODNA DJELATNOST "EKO HRANA ŠEMIĆ"

45.00

5,095.11

4.

OBRT FRUCTUS AGRE

56.00

5,995.00

5.

UGOSTITELJSKA RADNJA -CAFFE BAR "HIPPY KLUPA"

74.00

5.978,68

6.

OBRTNIČKA DJELATNOST "MERBEN"

50.00

5,661.23

7.

SD MARJANA

52.00

5,588.43

8.

POLJOPRIVREDNI OBRT "PRCE"

46.00

4,896.00

9.

SD "GRANUŠA"

50.00

5,661.23

10.

OPG "MOSTINE"

52.00

5,887.68

11.

PČELARSKA DJELATNOST "PERINIČIĆ"

48.00

5,434.78

12.

SPD "M-S"

50.00

5,513.72

13.

OPG PODBRDO

46.00

5,208.33

14.

SD "KLJAJIĆ"

48.00

5,434.78

15.

UZGOJ VOĆA I POVRĆA "ANESA"

50.00

5,661.23

16.

AUTO-TAXI NUKIĆ ALMIR

45.00

5,095.11

17.

AUTO-TAXI MACIC NERMIN

45.00

5,095.11

18.

AUTO - TAXI HAMAMZIC ADNAN

43.00

3,747.60

19.

OR FRIZERSKI SALON "DIVE"

38.00

2,280.85

20.

OBRTNICKA RADNJA "MASSER"

52.00

5,221.50

21.

AUTO TAXI BJELAK MUAMER

40.00

4,528.99

22.

TAXI - PRIJEVOZNIK NUHANOVIC SANELA

51.00

5,774.46

23.

AUTO-TAXI MAHMUTOVIC DAMIR

46.00

5,164.00

24.

AUTOPREVOZNIK BASIC MEHO

44.00

4,981.88

25.

AUTO - TAXI LIGATA TAIB

40.00

4,528.99

26.

SD "KUTAC"

51.00

5,749.45

27.

OBRT ARMA

44.00

4,589.00

28.

VILLA BADZAK

54.00

6,000.00

29.

SD "MANUKA"

50.00

5,661.23

30.

SOR "LKM"

46.00

5,200.00

31.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "SMRDELJ"

46.00

5,208.33

32.

AUTO-TAXI SUBASIC ALIJA

42.00

4,755.43

33.

SAMOSTALNA OBRTNICKA RADNJA PERKlC

51.00

5,774.46

34.

TAXI-PREVOZNIK ĐOGIC AZMIR

39.00

4,415.76

35.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "VELIC"

52.00

5,887.68

36.

SRODNA POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "BEKA"

46.00

5,208.33

37.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "LALIĆ"

51.00

5,774.46

38.

SD "ZOKA"

45.00

5,020.87

39.

SAMOSTALNA OBRTNIČKO BRIJAČKA RADNJA "MUJAGIĆ MUBERA"

40.00

4,528.99

40.

SD "ROBERT"

48.00

5,434.78

41.

STOMATOLOSKA ORDINACIJA DR. LJUBICA PARADZIK

51.00

5,774.46

42.

SD "EGON"

47.00

5,321.56

43.

OBRT "PČELICA"

52.00

5,887.68

44.

UZGOJ VOCA "IVOTA"

46.00

5,154.00

45.

SD "M-NIŽIC"

52.00

5,864.04

46.

SD "GETIC"

50.00

5,661.23

47.

SD "BORKO"

48.00

5,434.78

48.

PČELARSKA DJELATNOST "KAMEN"

49.00

5,548.01

49.

PD "KRSTAČE"

46.00

5,208.33

50.

PČELARSKA DJELATNOST "JASEN"

46.00

5,200.00

51.

SD "DIKA"

52.00

5,887.68

52.

SD ORAH

49.00

5,548.01

53.

OBRT "MASLINA"

52.00

5,864.04

54.

OBRT "KRESO"

52.00

5,887.68

55.

SPD "BAZINA"

52.00

5,887.68

56.

SD "PERIŠIC"

49.00

5,548.01

57.

OBRT "GOLOS"

61.00

5,550.00

58.

SD "JASEN"

46.00

5,199.54

59.

SD "DUBRAVA"

40.00

4,528.99

60.

SD "NORA"

45.00

5,095.11

61.

SD "PČELARSTVO MILETIC"

45.00

5,095.11

62.

SZR "MARIC"

52.00

5,887.68

63.

SD "CULJAK"

45.00

5,095.11

64.

OPG "MICUKA"

52.00

5,591.84

65.

OBRT "SIMOVIC"

52.00

5,884.69

66.

SD "MEĐUGORAC"

50.00

5,661.23

67.

OBRTSUHARAK

52.00

5,794.96

68.

OPG "JELAVIC"

49.00

5,548.01

69.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST RAVNICA

47.00

5,321.56

70.

SD "MAT"

52.00

5,887.68

71.

SD "CELO"

50.00

5,661.23

72.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "ŠAINOVAC"

49.00

5,548.01

73.

SD "PACARIC"

49.00

5,548.01

74.

POLJOPRIVREDNI OBRT "ŠAGARJELO"

52.00

5,845.00

75.

OPG "DRACEVICA"

52.00

5,887.68

76.

SD "ZORAN"

52.00

5,650.00

77.

SD "OTOK"

52.00

5,887.68

78.

SAMOSTALNA OBRTNICKA RADNJA "PROCLEAN"

46.00

4,632.03

79.

SD "DINKA"

50.00

5,661.23

80.

SD "ZIZA"

52.00

5,653.75

81.

SAMOSTALNA OBRTNICKA RADNJA DANA

55.00

6,000.00

82.

PCELARSKA DJELATNOST "BILE KUCE"

47.00

5,321.56

83.

SD "LJUBA"

51.00

5,774.46

84.

AUTO - TAXI ALIC MIRSAD

43.00

4,868.66

85.

AUTO-TAXI CEMO EMIR

52.00

5,823.60

86.

S.U.R. BUREGDZINICA "CIBONA"

53.00

6,000.00

87.

OPG VIKINI

50.00

5,661.23

88.

OPG "VLACO"

49.00

5,548.01

89.

UZGOJ BILJA "KOPRIVNIK"

45.00

5,095.11

90.

OBRT DRACA

49.00

5,548.01

91.

OBRT "DOLINA"

45.00

5,095.11

92.

EKO FARMA "GOLOŠ" PODVELEZ

41.00

4,642.21

93.

TAXI - PRIJEVOZ MESLEŠA SALIH

55.00

6,000.00

94.

SD "ZDENAC"

48.00

5,434.78

95.

SD "BRAZDA"

49.00

5,548.01

96.

SD "ANTE"

48.00

5,434.78

97.

OBRTNICKA DJELATNOST "ALISA"

50.00

4,527.06

98.

SD "KRTOZI"

45.00

5,071.00

99.

PCELARSKA DJELATNOST "CERINA"

46.00

5,200.00

100.

SD MAG- MY

49.00

5,548.01

101.

OBRT "PODGRADINA"

36.00

4,076.09

102.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "OBLOG"

46.00

5,208.33

103.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "LUKA"

49.00

5,548.01

104.

OR KAMEN BRACO

49.00

5,548.01

105.

DOMACA RADINOST "NAĐA"

52.00

5,887.68

106.

SD "MIKI"

51.00

5,774.46

107.

OBRTNICKA DJELATNOST "ANĐELA"

56.00

4,010.65

108.

OBRT "TAG"

44.00

4,981.88

109.

SD "PEZIC"

49.00

5,499.18

110.

SD "MILENI"

48.00

5,434.78

111.

SD "CUKIC"

52.00

5,871.93

112.

SD "VIKTOR"

52.00

5,837.50

113.

SD "PLAVKA"

49.00

5,548.01

114.

OBRT SABIC PVC STOLARIJA

45.00

5,095.11

115.

DR "ZELENI RAD"

44.00

4,802.99

116.

SD KUNA

49.00

5,548.01

117.

POKRETNA UGOSTITELJSKA RADNJA "BRZI GRIZ"

34.00

3,849.64

118.

SD "TOLJ"

48.00

5,434.78

119.

OD "HANI"

48.00

4,329.52

120.

OBRTNICKA DJELATNOST FLORA HANDMADE

56.00

5,873.80

121.

OBRT "DELTA"

36.00

4,076.09

122.

PCELARSTVO MUJANOVIC AM

43.00

4,868.66

123.

OBRT "CAIR"

45.00

5,095.11

124.

OBRT "IZONI"

46.00

1,344.33

125.

S.D. DOMINIK

48.00

5,434.78

126.

OR "IZRADA HERCEG"

48.00

5,434.78

127.

PD "BABUKA"

49.00

5,548.01

128.

FARMA MEK

38.00

4,302.54

129.

SD "NIKO"

49.00

5,548.01

130.

OBRT "KIKI"

44.00

4,981.88

131.

SRODNA POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "RUŽA"

48.00

5,434.78

132.

TRADICIONALNI I STARI OBRT "ELA"

32.00

3,623.20

133.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST GROM

46.00

5,200,00

134.

POLJOPRIVREDNI OBRT "MIKO"

34.00

3,849.64

135.

OPG ART

45.00

5,095.11

136.

SOR "GOLD"

42.00

4,755.43

137.

SD RUŽA

45.00

5,095.11

138.

OBRT "GOLUŽA"

49.00

5,493.65

139.

SD LJILJA

46.00

5,208.33

140.

TRGOVACKA RADNJA "MATEA"

62.00

6,000.00

141.

SD "NADA"

52.00

5,720.80

142.

POLJOPRIVREDNI OBRT "HANA"

37.00

4,189.31

143.

PODRUM BOSNJAK

46.00

5,208.33

144.

SD TAXI SLUZBA ĐULOVIC SABRUDIN

56.00

6,000.00

145.

DOMACA RADINOST "LUCIJA"

56.00

2,506.14

146.

UGOSTITELJSKA RADNJA, CAFFE BAR I NOCNI KLUB SONY

61.00

5,989.23

147.

AUTOLIMAR "SELVEDIN"

56.00

5,998.77

148.

BISTRO "STARI GRAD"

59.00

6,000.00

149.

TRGOVACKA RADNJA NA MALO "LUXCHOCO GIFFTS"

42.00

4,755.43

150.

AUTOSEVIS "SAFA"

50.00

5,661.23

151.

SPD "FICO"

52.00

5,867.04

152.

OBRT "KOMOLJ"

46.00

5,208.33

153.

OBRT "NIKOL"

40.00

4,528.99

154.

SD "JD"

50.00

5,661.23

155.

SD "MARKOTA"

52.00

5,873.03

156.

SD TOLE

48.00

5,434.78

157.

OBRT MLADENKA

50.00

5,661.23

158.

OBRT CRL

45.00

5,095.11

159.

SD "BOŽANA"

52.00

5,887.62

160.

SD "LOŠCE"

45.00

5,012.00

161.

SD "SJG"

49.00

5,548.01

162.

SPD "FARMA KRAVA SOLDO"

52.00

5,800.00

163.

OD FADIL

54.00

5,972.59

164.

AUTOPREVOZNIK ZUHRIC ELVEDIN

38.00

4,302.54

165.

OBRTNICKA DJELATNOST DŽAN

62.00

4,930.53

166.

OD "JABUKA"

50.00

5,012.41

167.

TRADICIONALNI STARI ZANAT- "SAJO-MED"

51.00

5,774.46

168.

OBRT "DUBRAVA"

47.00

5,321.56

169.

SAMOSTALNI POLJOPRIVREDNIK HRUSTIĆ ADMIR

62.00

6,000.00

169.

SAMOSTALNI POLJOPRIVREDNIK HRUSTIĆ ADMIR

62.00

6,000.00

170.

POLJOPRIVREDNI OBRT "ZENGARDEN"

36.00

3,783.82

171.

AGENCIJA ZA KNJIGOVODSTVENE I RAČUNOVODSTVENE USLUGE „LIBRA"

48.00

4,298.52

172.

TRGOVACKA RADNJA HERCEGOVINA PRINT

43.00

4,868.66

173.

SD"VILIM"

52.00

5,887.68

174.

OD "MEDAMEX"

38.00

2,799.40

175.

T.R. "MICHAEL"

60.00

5,994.53

177.

SUVENIRNICA "TAMY"

55.00

6,000.00

178.

OBRTNICKA DJELATNOST "JAPA"

38.00

3,612.42

179.

FRIZERSKI SALON ALISA

47.00

5,321.56

180.

SD "ZDRAVKA"

52.00

5,887.68

181.

AUTO TAXO-MEKIC ALMIR

54.00

5,877.60

182.

OBRTNICKA KOZM ETICARSKA RADNJA MINA

40.00

4,528.99

183.

OBRT ILMA

36.00

4,076.09

184.

SD "HERCEG"

50.00

5,661.23

185.

DOMACA RADINOST E-PLAST

52.00

4,500.00

186.

OBRT "JASMINKA VOCE I POVRCE"

34.00

3,849.64

187.

SAMOSTALNI POLJOPRIVREDNIK HRUSTIĆ ADNAN

56.00

6,000.00

188.

STOCARSTVO "MARIN"

42.00

4,755.43

188.

STOCARSTVO "MARIN"

42.00

4,755.43

189.

UZGOJ SMILJA "RAJIC"

52.00

5,300.00

190.

SPD "DRINJAK"

52.00

5,000.00

191.

UGOSTITELJSKI OBJEKT HLADOVINA 1

33.00

3,736.41

192.

OBRTNICKA DJELATNOST "ĐENITA"

60.00

5,986.21

193.

SPD "BEŠIC"

46.00

5,208.33

194.

GRILL BABE

52.00

5,887.68

195.

DJELATNOST BASIC

28.00

3,170.29

196.

UZGOJ POVRĆA "PODGORICA"

45.00

5,095.11

197.

OBRT "BLATO"

43.00

4,868.66

198.

OPG "BORAS"

49.00

5,548.01

199.

PD "FRZO"

46.00

5,208.33

200.

SD "VODICE"

49.00

5,548.01

201.

SRODNA DJELATNOST ZA MJEŠOVITU POLJOPRIVREDNU PROIZVODNJU "VELKO"

52.00

5.599,00

202.

SOBE "ZEMO"

54.00

6,000.00

203.

OPG "LANA"

48.00

5,400.00

205.

DJELATNOST SRODNA OBRTU "MJENJAČNICA BUNTIĆ"

55.00

6,000.00

206.

SAMOSTALNI POLJOPRIVREDNIK ŠIŠIĆ ENES

50.00

5,540.00

207.

OR STZ "SENA"

42.00

4,755.43

208.

OBRTNIČKA DJELATNOST "BENJO"

46.00

5,208.33

209.

OBRTNIČKA DJELATNOST "LOOK 2 ALL"

46.00

5,208.33

210.

GUEST HOUSE "APART AS"

54.00

5,797.15

211.

ZLATNA PČELA

47.00

5,321.56

212.

POLJOPRIVREDNI PROIZVOĐAČ "ADIS-PROM"

33.00

3,736.41

213.

CAFE BAR ZLAJA

28.00

3,170.29

214.

ASISTENCIJA I BRZI SERVIS "IKARA"

45.00

5,095.11

215.

TRGOVAČKA RADNJA POLOVNA BIJELA TEHNIKA

38.00

4,302.54

216.

TRGOVINSKA RADNJA "ISKRA-DHN"

47.00

5,321.56

217.

PERADARSKA FARMA "ML"

34.00

3,840.00

218.

OBRT "DAR MAR"

47.00

5,321.56

219.

OBRT "DUBOKI DO"

46.00

5,208.33

220.

OD "BERBER SHOP TOSKANA"

42.00

4,755.43

221.

OPG "TEA"

52.00

5,882.49

222.

POLJOPRIVREDNA DJELATNOST

36.00

4,076.09

223.

OBRT „SABRIJA"

34.00

3,849.64

224.

OBRT "MDM DRVENA SLOVA"

48.00

5,434.78

225.

OR "ART STUDIO ERO"

54.00

6,000.00

226.

PD "OPUS"

52.00

5,887.68

227.

"FIZIO-FIT"

29.00

3,283.51

228.

UGOSTITELJSKA RADNJA CAFFE BAR "TOMO"

52.00

5,887.68

229.

OBRTNIČKA DJELATNOST "NAIMA"

56.00

5,859.00

230.

POLJOPRIVREDA AMIR

48.00

5,434.78

231.

DOMAĆA RADINOST "AJNA"

48.00

5,434.78

232.

TRGOVAČKA RADNJA NA MALO LIČNIM RADOM-TRGOVAC POJEDINAC "AJNA"

29.00

3,283.51

233.

OBRTNIČKA DJELATNOST "STOLAR"

41.00

4,201.00

234.

OBRT "MIHA"

46.00

5,148.00

235.

PČELARSKA DJELATNOST "SALVIJA"

38.00

4,302.54

236.

KOZMETIČKO -FRIZERSKI SALON "KARMA"

50.00

5,661.23

237.

SOR „ARTIDIS"

53.00

5,996.16

238.

OBRT-KNJIGOVODSTVENI BIRO "NUR"

40.00

384.27

239.

OBRT PEKARA "TINJAK-PODHUM"

44.00

4,981.88

240.

SAMOSTALNI POLJOPRIVREDNI PROIZVOĐAC "NARCIS - MIMI"

52.00

5,241.80

241.

TR "NASIHA"

62.00

6,000.00

242.

SD "MACAN"

43.00

4,868.66

242

SD "MACAN"

43.00

4,868.66

243.

SLASTICARNA DEMIROVIC

54.00

5,967.00

244.

OBRTNICKA RADNJA HERBALIST M

56.00

1,065.06

247.

SOR "RADA"

52.00

5,887.68

248.

OPG "ROKI"

38.00

3,010.00

249.

OPG "JUKIC"

38.00

3.010,00

252.

OBRT ZA KROVNE KONSTRUKCIJE I OLUKE "FE-LIM"

46.00

5,208.33

253.

SD "TOLUSIC"

52.00

5,887.68

254.

OBRT "SAKINOVIC"

53.00

5,999.60

255.

OBRT MD PRINT 1

55.00

6,000.00

257.

DOMACA RADINOST "PRIRODNI SOKOVI SOCKO"

56.00

6,000.00

259.

SRODNA DJELATNOST "AUTO TAXI SADIK BRATlC"

37.00

4,189.31

260.

SRODNA DJELATNOST "STOCARSTVO - M DURAKOVIC"

46.00

5,208.33

261.

T.R. VRBA

50.00

5,661.23

264.

IMPRESSUM

53.00

6,000.00

265.

SD "DAVID"

46.00

5,208.33

267.

SD "ANDREA-MAJA"

46.00

5,208.33

268.

OPG J-BUNTIC

52.00

5,887.68

269.

SD "JELENA"

52.00

5,887.68

270.

SD "PETAR"

52.00

5,887.68

271.

SD "CEKO"

46.00

5,208.33

272.

OPG "KRSTINE"

46.00

5,208.33

273.

SD "TADIC"

50.00

5,661.23

274.

SD "VEDRAN"

45.00

5,095.11

275.

SD "RAJKIC"

45.00

5,095.11

276.

TRGOVINA NA MALO LICNIM RADOM IZVAN PRODAVNICE-TRGOVAC POJEDINAC "BUCAN KIDS"

30.00

1,737.08

277.

OBRTNICKA DJELATNOST „MAK"

51.00

5,667.02

278.

SD "MIRO"

46.00

5,208.33

279.

SRODNA POLJOPRIVREDNA DJELATNOST "MAZ"

34.00

2,969.70

280.

SD "TOPIC"

48.00

5,434.78

281.

SD "JOLE"

51.00

5,774.46

282.

SD "NIKOLCIC"

51.00

5,774.46

283.

SPD "PEVIC"

51.00

5,774.46

284.

OBRT "KAMO"

53.00

6,000.00

285.

UR VRSTE CAFFE - BAR CONTIGO

62.00

6,000.00

286.

OBRTNICKA RADNJA AUTOLAKIRERSKA "MIRZA"

32.00

3,623.20

Rok za dostavu prigovora/upita koji se odnosi na bodovanje aplikacija odnosno objavljene rezultate javnog poziva je 8 dana od datuma objave rezultata na internet stranici Fonda.

https://fond.ba/wp-content/uploads/2024/11/Rezultati-objava-na-web-LOT-IV-.pdf