USLUGE
673-0-2-2-7-2/25
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO VANJSKE TRGOVINE I EKONOMSKIH ODNOSA BIH
IDB/JIB 4200071920007
Kontakt osoba Tanja Aleksić
Adresa Musala 9
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 267-025
Faks (033) 552-512
Elektronska pošta tanja.aleksic@mvteo.gov.ba
Internet adresa www.mvteo.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Državni nivo
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Usluge, Hotelske i ugostiteljske usluge
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta ugovora
Usluge hotelskog smještaja
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 55110000-4 | Usluge hotelskog smještaja |
VI ODJELJAK VI: UGOVORI
| R.Br. | Vrijednost ugovora | Datum zaključenja | Naziv ponuđača/Grupe ponuđača |
|---|---|---|---|
| 1 | 230,77 | 14.02.2024. | Hotel Drina d.o.o. Bijeljina |
| 2 | 230,77 | 18.09.2024. | Hotel Drina d.o.o. Bijeljina |
| 3 | 315,00 | 31.01.2024. | ZTC "BANJA VRUĆICA" HOTEL KARDIAL, TESLIĆ |
| 4 | 329,68 | 15.08.2024. | ZTC "BANJA VRUĆICA" HOTEL KARDIAL, TESLIĆ |
| 5 | 157,14 | 09.01.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 6 | 401,20 | 09.01.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 7 | 157,14 | 09.01.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 8 | 244,00 | 08.02.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 9 | 224,00 | 08.02.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 10 | 224,00 | 08.02.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 11 | 224,00 | 08.02.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 12 | 203,94 | 03.04.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 13 | 284,18 | 03.04.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 14 | 203,94 | 03.04.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 15 | 952,82 | 19.07.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 16 | 401,20 | 01.11.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 17 | 1047,02 | 25.12.2024. | COURTYARD BY MARRIOTT BANJA LUKA HOTEL |
| 18 | 166,67 | 20.01.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 19 | 166,67 | 17.03.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 20 | 719,66 | 21.04.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 21 | 997,44 | 26.05.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 22 | 304,27 | 09.05.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 23 | 608,55 | 06.08.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 24 | 304,27 | 14.08.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 25 | 526,50 | 27.09.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 26 | 637,61 | 27.10.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 27 | 304,27 | 07.12.2024. | MEDITERANA D.O.O. |
| 28 | 281,50 | 28.02.2024. | "6 NOVEMBAR" |
| 29 | 349,88 | 28.08.2024. | "6 NOVEMBAR" |
| 30 | 468,00 | 28.02.2024. | RDT SWISSLION DOO |
| 31 | 404,00 | 20.03.2024. | RDT SWISSLION DOO |
| 32 | 395,39 | 06.03.2024. | HOTEL BOSNA AD BANJA LUKA |
| 33 | 593,08 | 25.04.2024. | HOTEL BOSNA AD BANJA LUKA |
| 34 | 170,00 | 30.04.2024. | Vila grande doo |
| 35 | 226,80 | 03.04.2024. | Vila grande doo |
| 37 | 226,80 | 12.12.2024. | Vila grande doo |
| 38 | 656,03 | 11.04.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 39 | 656,03 | 30.05.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 40 | 437,35 | 16.05.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 41 | 656,03 | 24.10.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 42 | 656,03 | 03.10.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 43 | 874,70 | 07.11.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 44 | 874,70 | 13.12.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA" |
| 45 | 369,23 | 12.04.2024. | HOTEL MOSTAR |
| 46 | 343,34 | 09.05.2024. | Tuzla - REmont doo Tuzla |
| 47 | 515,00 | 20.11.2024. | Tuzla - REmont doo Tuzla |
| 48 | 243,59 | 15.06.2024. | ETNO SELO STANIŠIĆI, BIJELJINA |
| 49 | 132,48 | 15.10.2024. | ETNO SELO STANIŠIĆI, BIJELJINA |
| 50 | 220,00 | 24.11.2024. | ETNO SELO STANIŠIĆI, BIJELJINA |
| 51 | 137,60 | 22.06.2024. | "Hotel Integra" Banja Luka |
| 52 | 200,85 | 01.09.2024. | ANDRIĆGRAD, D.O.O. |
| 53 | 239,32 | 31.10.2024. | NESKOVIC DOO |