Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 11.01.2024 11:30

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 11.01.2024

Nabavka usluga hotelskog smještaja

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Nabavka usluga hotelskog smještaja. Ugovorni organ je Ministarstvo vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Sarajevo. Nabavka pripada kategoriji Usluge, a CPV klasifikacija je 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja). Rok za dostavljanje ponuda je 31.12.2024.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 29.01.2025, a odabrani ponuđači su 6.NOVEMBAR Zvornik, Andrićgrad d.o.o. Višegrad, TUZLA-REMONT d.o.o. Tuzla, NEŠKOVIĆ d.o.o. Bijeljina, SLOBOPROM d.o.o. Lončari, ETNO SELO STANIŠIĆI D.o.o. Bijeljina, RDT SWISSLION d.o.o. Trebinje, Hotel Drina d.o.o. Bijeljina, Hotel Kardial Teslić, MEDITERANA d.o.o. Trebinje, LAKE HOSPITALITY d.o.o. Sarajevo, Villa Grande d.o.o. Bugojno i INTEGRA INŽENJERING d.o.o. Banja Luka - PJ HOTEL INTEGRA Banja Luka. Za detaljne informacije o rezultatu postupka i odabranom ponuđaču pogledajte: Usluge hotelskog smještaja.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI USLUGE IZ ANEKSA II

673-9-2-1-22-2/24


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO VANJSKE TRGOVINE I EKONOMSKIH ODNOSA BIH
IDB/JIB 4200071920007
Kontakt osoba Tanja Aleksić
Adresa Musala 9
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 267-025
Faks (033) 552-512
Elektronska pošta tanja.aleksic@mvteo.gov.ba
Internet adresa www.mvteo.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Državni nivo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge

II 2. Opis

II 2.a. Naziv predmeta ugovora

Javni poziv_usluge hotelskog smještaja

II 2.b. Opis iz Jedinstvenog rječnika nabavke

Hotelijerske i ugostiteljske usluge

II 2.c. Oznaka iz Jedinstvenog rječnika javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 55110000-4 Usluge hotelskog smještaja

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

117094,01

IV 1. Usluga se nabavlja od

Više ponuđača

V 1. Period trajanja ugovora ili korištenja usluge

12 Mjesec(i)

VI 1. Mjesto izvršenja usluge

Sjedišta ponuđača

VII 1. Rok za preuzimanje javnog poziva

31.12.2024.

VIII 1. Rok, adresa i mjesto za prijem ponuda

VIII 1.a. Datum i vrijeme

31.12.2024. 12:00

VIII 1.b. Adresa i mjesto

Ministarstvo spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine Musala 9 71000 Sarajevo

IX 1. Dodatne informacije

mail adresa za dostavljanje ponuda: tanja.aleksic@mvteo.gov.ba