ANEKSA II ZAKONA O JAVNIM NABAVKAMA
1157-9-2-32-24-193/25
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv BRČKO DISTRIKT BIH
IDB/JIB 4600082130006
Kontakt osoba Fatima Henjaković
Adresa Bulevar mira 1
Poštanski broj 76000 Brčko (sp bl)
Općina/Grad Brčko Distrikt
Telefon (049) 212-708
Faks (049) 212-708
Elektronska pošta alma.kaloper@bdcentral.net
Internet adresa www.bdcentral.net
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Entitetski nivo,Brčko Distrikt
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Usluge
II 2. Opis
II 2.a. Naziv predmeta ugovora
Javni poziv za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i
sl., u toku 2024. godine ( objedinjena nabavka lotovi 1-29)
II 2.b. Opis iz Jedinstvenog rječnika nabavke
Hotelijerske i ugostiteljske usluge
II 2.c. Oznaka iz Jedinstvenog rječnika javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 55100000-1 | Hotelske usluge |
| Dodatni predmet(i) | 55110000-4 | Usluge hotelskog smještaja |
IV 1. Usluga se nabavlja od
Više ponuđača
V 1. Period trajanja ugovora ili korištenja usluge
1 Godina(e)
VI 1. Mjesto izvršenja usluge
U Bosni i Hercegovini i inostranstvu
ODJELJAK VI: UGOVORI
| R.Br. | Vrijednost ugovora | Datum zaključenja | Naziv ponuđača/Grupe ponuđača | IDB/JIB |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 520,82 | 02.02.2024. | HOTEL MANAGEMENT D.O.O. | 4236728800001 |
| 2 | 1208,56 | 13.02.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 3 | 272,50 | 14.02.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 4 | 1200,00 | 16.02.2024. | HOTEL MANAGEMENT D.O.O. | 4236728800001 |
| 5 | 981,28 | 21.02.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 6 | 401,71 | 21.02.2024. | Hotel Festival | 4302438890000 |
| 7 | 352,14 | 26.02.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 8 | 1209,10 | 04.03.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 9 | 251,28 | 06.03.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 10 | 459,24 | 07.03.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 11 | 218,68 | 11.03.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ BANJA LUKA , HOTEL | 4400476890007 |
| 12 | 246,15 | 12.03.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 13 | 138,46 | 22.03.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 14 | 235,90 | 22.03.2024. | HOTEL BUNA D.O.O. MOSTAR | 4227546700002 |
| 15 | 65,42 | 04.04.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 16 | 133,33 | 05.04.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 17 | 133,33 | 05.04.2024. | Europe dd Hotel Europe | 4200375800000 |
| 18 | 256,41 | 11.04.2024. | HOTEL SUNCE D.O.O. | 4227107020003 |
| 19 | 708,18 | 15.04.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 20 | 660,96 | 18.04.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 21 | 247,86 | 24.04.2024. | Hotel Festival | 4302438890000 |
| 22 | 403,42 | 24.04.2024. | HOTEL MOSTAR | 4227546610003 |
| 23 | 138,46 | 30.04.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 24 | 1215,74 | 13.05.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 25 | 430,77 | 13.05.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 26 | 1128,21 | 13.05.2024. | BUBA COMPANY HOTEL NOVUM | 4227990530032 |
| 27 | 519,57 | 14.05.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 28 | 519,55 | 15.05.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 29 | 133,33 | 15.05.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 30 | 256,41 | 15.05.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 31 | 363,25 | 16.05.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 32 | 1224,10 | 17.05.2024. | ZTC BANJA VRUĆICA A.D. | 4400096630002 |
| 33 | 65,42 | 21.05.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 34 | 133,80 | 22.05.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 35 | 276,92 | 22.05.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 36 | 234,61 | 23.05.2024. | infofin d.o.o. Royal Spa | 20490462 |
| 37 | 660,96 | 23.05.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 38 | 209,40 | 23.05.2024. | BRODOMERKUR D.O.O. HOTEL MEPAS | 4272253570126 |
| 39 | 225,64 | 23.05.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 40 | 1501,95 | 24.05.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 41 | 410,26 | 24.05.2024. | JADRAN - PROMET D.O.O. | 4227159760005 |
| 42 | 660,96 | 27.05.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 43 | 130,84 | 27.05.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 44 | 354,09 | 29.05.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 45 | 225,64 | 30.05.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 46 | 607,88 | 31.05.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 47 | 2412,30 | 01.06.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 48 | 1046,70 | 06.06.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 49 | 1046,70 | 06.06.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 50 | 1128,21 | 08.06.2024. | BUBA COMPANY HOTEL NOVUM | 4227990530032 |
| 51 | 130,84 | 10.06.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 52 | 3039,36 | 11.06.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 53 | 100,85 | 11.06.2024. | HOTEL MOSTAR | 4227546610003 |
| 54 | 320,00 | 12.06.2024. | Apartmani M&D Vesna | 4328315830001 |
| 55 | 940,00 | 12.06.2024. | Apartmani M&D Vesna | 4328315830001 |
| 56 | 112,82 | 12.06.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 57 | 138,46 | 13.06.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 58 | 553,85 | 13.06.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 59 | 1215,74 | 13.06.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 60 | 607,87 | 13.06.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 61 | 2184,62 | 18.06.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 62 | 2205,13 | 19.06.2024. | BUBA COMPANY HOTEL NOVUM | 4227990530032 |
| 63 | 273,50 | 19.06.2024. | HOTEL BUNA D.O.O. MOSTAR | 4227546700002 |
| 64 | 333,33 | 21.06.2024. | JADRAN - PROMET D.O.O. | 4227159760005 |
| 65 | 167,52 | 25.06.2024. | MILAS DOO | 4227862880004 |
| 66 | 68,84 | 26.06.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 67 | 269,96 | 27.06.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ BANJA LUKA , HOTEL | 4400476890007 |
| 68 | 281,92 | 27.06.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 70 | 338,46 | 09.07.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 71 | 1996,00 | 17.07.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 72 | 182,17 | 17.07.2024. | VIOLETA D.O.O. GRUDE | 4281104300000 |
| 73 | 242,68 | 08.08.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 74 | 766,70 | 15.08.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 75 | 290,60 | 21.08.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 76 | 544,87 | 04.09.2024. | SLOBOPROM D.O.O. PJ BANJA LUKA , HOTEL | 4400476890007 |
| 77 | 236,00 | 05.09.2024. | HOTEL MOSTAR | 4227546610003 |
| 78 | 1230,77 | 06.09.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 79 | 1683,00 | 10.09.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 80 | 314,53 | 11.09.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 81 | 259,83 | 12.09.2024. | MAXX INŽINJERING DOO | 4201270660002 |
| 82 | 474,36 | 13.09.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 83 | 474,36 | 13.09.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 84 | 474,36 | 13.09.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 85 | 474,36 | 13.09.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 86 | 1432,25 | 18.09.2024. | ZTC BANJA VRUĆICA A.D. | 4400096630002 |
| 87 | 471,80 | 18.09.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 88 | 779,00 | 20.09.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 89 | 1177,38 | 20.09.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 90 | 314,53 | 23.09.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 91 | 314,53 | 24.09.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 92 | 774,09 | 25.09.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 93 | 1177,38 | 27.09.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 94 | 471,80 | 03.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 95 | 314,53 | 03.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 96 | 157,27 | 03.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 97 | 314,53 | 03.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 98 | 256,41 | 03.10.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 99 | 371,79 | 08.10.2024. | Atos trade doo Hotel Kristal | 4402541960002 |
| 100 | 314,53 | 09.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 102 | 65,42 | 11.10.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 103 | 273,14 | 15.10.2024. | PROMONT GROUP d.o.o Novi Sad | 08043744 |
| 104 | 173,89 | 16.10.2024. | LAKE HOSPITALITY D.O.O. SARAJEVO | 4202087160005 |
| 105 | 138,46 | 23.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 106 | 225,64 | 23.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 107 | 2496,66 | 23.10.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 108 | 753,88 | 24.10.2024. | TERMALNA RIVIJERA ILIDŽA DOO - HOTEL HILLS | 4200804340002 |
| 109 | 1538,46 | 25.10.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 110 | 512,82 | 25.10.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 111 | 1055,33 | 26.10.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 112 | 276,92 | 28.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 113 | 138,46 | 28.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 114 | 98,29 | 28.10.2024. | Atos trade doo Hotel Kristal | 4402541960002 |
| 115 | 415,39 | 29.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 116 | 553,85 | 29.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 117 | 112,82 | 29.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 118 | 112,82 | 29.10.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 119 | 2051,28 | 04.11.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 120 | 824,85 | 04.11.2024. | HOTEL BORD 20 | 4403739420000 |
| 121 | 4624,36 | 04.11.2024. | SKI FENIX DOO | 4404529070002 |
| 122 | 135,04 | 08.11.2024. | LEOTAR D.O.O. TREBINJE | 4401361340000 |
| 123 | 1493,50 | 11.11.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 124 | 1570,05 | 11.11.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 125 | 128,21 | 14.11.2024. | SWISS PLUS | 4364193690005 |
| 126 | 269,00 | 15.11.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 127 | 987,00 | 18.11.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 128 | 131,62 | 19.11.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 129 | 114,96 | 26.11.2024. | HOTEL EVROPA | 229443597775 |
| 130 | 392,51 | 26.11.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 131 | 225,64 | 29.11.2024. | EUROPA D.O.O. | 4200375800008 |
| 132 | 472,00 | 02.12.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 133 | 286,05 | 04.12.2024. | HOTEL MANAGEMENT D.O.O. | 4236728800001 |
| 134 | 142,92 | 04.12.2024. | TAREQ HOSPITALITY D.O.O. - PODRUŽNICA | 4202428760006 |
| 135 | 2139,15 | 05.12.2024. | HOTEL BOSNA AD BANJA LUKA | 4400920130006 |
| 137 | 614,32 | 13.12.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 138 | 756,41 | 13.12.2024. | Hotel Festival | 4302438890000 |
| 139 | 1325,08 | 17.12.2024. | Bancor Travel & Conference | 109875220 |
| 140 | 696,28 | 17.12.2024. | Bancor Travel & Conference | 109875220 |
| 141 | 65,42 | 17.12.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 142 | 1006,27 | 31.12.2024. | Bancor Travel & Conference | 109875220 |
| 143 | 165,59 | 31.12.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 144 | 1901,65 | 31.12.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 145 | 607,88 | 31.12.2024. | Novi ASTAKOS | 100152945 |
| 146 | 236,06 | 31.12.2024. | INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO | 4201044570009 |
| 147 | 1417,00 | 31.12.2024. | ZTC BANJA VRUĆICA A.D. | 4400096630002 |
| 148 | 2014,50 | 31.12.2024. | PROMONT GROUP d.o.o Novi Sad | 08043744 |
| 149 | 933,33 | 31.12.2024. | SUNCE VLAŠIĆ | 4210388810008 |
| 150 | 413,03 | 31.12.2024. | BRČKO-GAS D.O.O. | 4600047650005 |
| 151 | 151,00 | 31.12.2024. | Hotel Tarčin Forest | 4201979780010 |
| 152 | 118,20 | 31.12.2024. | ZTC BANJA VRUĆICA A.D. | 4400096630002 |
| 153 | 1531,37 | 31.12.2024. | KVENTUM DOO | 4202331250003 |
| 154 | 1692,00 | 31.12.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 155 | 143,00 | 31.12.2024. | INTEGRA INŽENJERING DOO BANJA LUKA-PJ | 4400885040031 |
| 156 | 1704,00 | 31.12.2024. | HOTELSKO TURISTIČKO PODUZEĆE NEUM | 4227162390006 |
| 157 | 150,00 | 31.12.2024. | INTEGRA INŽENJERING DOO BANJA LUKA-PJ | 4400885040031 |
| 158 | 950,00 | 31.12.2024. | DINAMIK TURS | 4600043150008 |
| 159 | 303,20 | 31.12.2024. | Hotel VAPORE NEUM | 4227166540002 |
| 160 | 1352,40 | 31.12.2024. | ZTC BANJA VRUĆICA A.D. | 4400096630002 |