Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 30.01.2025 03:21

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 30.01.2025

Usluge hotelskog smještaja u toku 2024. godine

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge hotelskog smještaja u toku 2024. godine. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđači su VTK BiH/STK BiH Sarajevo, INTERQUALITY d.o.o. Sarajevo, HETMOS MOSTAR-HOTELI d.d. Mostar, JADRAN-PROMET d.o.o. Neum, Leotar d.o.o. Trebinje, Dinamik - Turs d.o.o. Brčko, GARDEN CITY HOTEL KONJIC d.o.o., FESTIVAL hotel Sarajevo, JTB GROUP Bihać d.o.o., TANJA Tanja Regodić Sabljić s.p. Banja Luka i Hotel Capital Beograd. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

GODIŠNJA OBAVIJEST O DODJELI UGOVORA ZA NEPRIORITETNE
USLUGE

1157-0-2-3-7-225/25


ODJELJAK I: UGOVORNO TIJELO


I 1. Podaci o ugovornom tijelu

Naziv BRČKO DISTRIKT BIH
IDB/JIB 4600082130006
Kontakt osoba Staniša Čonda
Adresa Bulevar mira 1
Poštanski broj 76000 Brčko (sp bl)
Općina/Grad Brčko Distrikt
Telefon (049) 212-708
Faks (049) 212-708
Elektronska pošta alma.kaloper@bdcentral.net
Internet adresa www.bdcentral.net

I 2. Vrsta ugovornog tijela, razina i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz članka 4. stavak (1) točka a) ZJN

I 2.b. Razina

Entitetska razina,Brčko Distrikt

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Hotelske i ugostiteljske usluge

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka usluga hotelskog smještaja u toku 2024. godine

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabave (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 55110000-4 Usluge hotelskog smještaja

VI ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača
1 118,07 12.02.2024. HOTEL CAPITAL
2 109,34 08.02.2024. SLOBOPROM D.O.O. PJ "BANJA LUKA", HOTEL "JELENA"
3 123,08 06.02.2024. GARDEN CITY HOTEL KONJIC
4 65,81 06.02.2024. "LEOTAR" D.O.O. TREBINJE
5 102,56 18.09.2024. JTB GROUP D.O.O
6 153,85 11.10.2024. HOTEL TANJA S.P. TANJA REGODIĆ SABLJIĆ
7 297,87 15.10.2024. DOO SLOBOPROM S
8 1001,46 22.03.2024. DOO SLOBOPROM S
9 155,85 27.08.2024. DOO SLOBOPROM S
10 2441,80 25.10.2024. DOO SLOBOPROM S
11 272,50 14.02.2024. DINAMIK TURS
12 1209,10 04.04.2024. DINAMIK TURS
13 2412,30 01.06.2024. DINAMIK TURS
14 774,09 24.09.2024. DINAMIK TURS
15 401,71 21.02.2024. Hotel "Festival"
16 247,86 24.04.2024. Hotel "Festival"
17 403,42 24.04.2024. HOTEL MOSTAR
18 250,00 22.05.2024. Vanjskotrgovinska komora bosne i Hercegovine
19 410,26 24.05.2024. JADRAN - PROMET D.O.O.
20 333,33 21.06.2024. JADRAN - PROMET D.O.O.
21 2288,18 30.08.2024. INTERQUALITY D.O.O. SARAJEVO
22 182,17 17.07.2024. VIOLETA D.O.O. GRUDE
23 259,83 12.09.2024. MAXX INŽINJERING DOO
24 256,41 03.10.2024. SKI FENIX DOO
25 225,64 23.10.2024. EUROPA D.O.O.
26 493,50 05.12.2024. EUROPA D.O.O.
27 415,39 05.12.2024. EUROPA D.O.O.
28 276,92 26.12.2024. EUROPA D.O.O.
29 276,92 05.12.2024. EUROPA D.O.O.
30 276,92 05.12.2024. EUROPA D.O.O.
31 112,82 06.12.2024. EUROPA D.O.O.
32 112,82 06.12.2024. EUROPA D.O.O.
33 174,36 05.12.2024. MRKULIĆ COMPANY D.O.O.
34 174,36 03.12.2024. MRKULIĆ COMPANY D.O.O.
36 247,32 11.06.2024. D.O.O. BAKARNI
37 4102,56 01.09.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
38 1025,64 18.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
39 1982,91 20.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
40 905,98 21.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
41 4615,38 22.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
42 3213,68 24.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL
43 717,95 26.10.2024. SNJEŽANA NINIĆ VL. EVROPA UGOSTITELJSKA RADNJA HOTEL