Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 08.04.2025 09:32

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 08.04.2025

Rabljeni autobusi

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rabljeni autobusi. Ugovorni organ je KJKP GRAS d.o.o. Sarajevo. Odabrani ponuđači su BUNDAVICA d.o.o. Tuzla, FERBAS d.o.o. Tuzla i UBE STORE d.o.o. Tuzla. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 34115300-9 (Polovna transportna vozila), 34121000-1 (Autobusi).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka rabljenih autobusa, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Rabljeni autobusi (Obavještenje o dodjeli ugovora), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

257-1-1-196-5-153/25


Broj obavještenja o nabavci 257-1-1-196-3-326/24

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O.
SARAJEVO
IDB/JIB 4200055640002
Kontakt osoba Šećo Karkelja
Adresa Srđana Aleksića br.1
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Novi Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 293-298
Faks (033) 454-691
Elektronska pošta graskomercijala@yahoo.com
Internet adresa www.gras.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Usluge gradske željeznice, tramvaja, trolejbusa, autobusa ili žičare

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Da

II 3.a. Broj ponuđača sa kojim je zaključen okvirni sporazum

Više ponuđača

II 3.b. Trajanje okvirnog sporazuma

02.04.2025. - 02.04.2026.

II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

6180000,00

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

LOT JI 027 Nabvka rabljenih autobusa

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 34115300-9 Vozila za prevoz, korištena

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

Kao u tenderskoj dokumentaciji

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

KJKP GRAS d.o.o. Sarajevo ul. Srđana Aleksića 1

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Ne

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Više ponuđača

IV 1.a. Broj ponuđača

3
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 BUNDAVICA D.O.O TUZLA 4209221090005 Tuzla Bosna i Hercegovina
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 FERBAS D.O.O. 4210206050003 Tuzla Bosna i Hercegovina
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 UBE STORE D.O.O. TUZLA 4210232990006 Tuzla Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

6180000,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

6180000,00

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

02.04.2025.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

4

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

3

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?

Da

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne