SPORAZUM
257-1-1-196-9-39-257/26
Broj(evi) obavještenja o dodjeli ugovora 257-1-1-196-5-153/25
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "GRADSKI SAOBRAĆAJ" D.O.O.
SARAJEVO
IDB/JIB 4200055640002
Kontakt osoba Šećo Karkelja
Adresa Srđana Aleksića br.1
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Novi Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 293-298
Faks (033) 454-691
Elektronska pošta graskomercijala@yahoo.com
Internet adresa www.gras.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN
I 2.b. Nivo
Nivo Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo
I 2.c. Djelatnost
Usluge gradske željeznice, tramvaja, trolejbusa, autobusa ili žičare
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Robe, Kupovina
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT JI 027 Nabvka rabljenih autobusa
II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 34115300-9 | Vozila za prevoz, korištena |
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Više ponuđača
IV 1.a. Broj ponuđača
3
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BUNDAVICA D.O.O TUZLA | 4209221090005 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FERBAS D.O.O. | 4210206050003 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UBE STORE D.O.O. TUZLA | 4210232990006 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
6180000,00
IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma
02.04.2025. - 02.04.2026.
IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma
02.04.2025.
VI ODJELJAK VI: UGOVORI
| R.Br. | Vrijednost ugovora | Datum zaključenja | Naziv ponuđača/Grupe ponuđača |
|---|---|---|---|
| 1 | 1815000,00 | 05.05.2025. | FERBAS D.O.O. |
| 2 | 930000,00 | 19.08.2025. | FERBAS D.O.O. |