Baza podataka Dodjele ugovora sadrži informacije o firmama koje pobjeđuju na javnim nabavkama i pozivima
DODJELE UGOVORA vam odgovaraju na pitanje: “Ko je pobjeđivao na tenderima i po kojim cijenama?”
Opcija “Dodjele ugovora” vam nudi jedinstvenu pretragu gdje možete odabrati kategoriju, odnosno industriju za koju je objavljena dodjela ugovora za sve robe, usluge i radove u BiH.
Ispod kategorija se nalaze filteri koji jasnije preciziraju vašu pretragu. Rezultate pretrage možete filtrirati po nazivu, broju dodjele ugovora, datumu objave, nazivu naručioca/isporučioca, riječniku javnih nabavki (JRJN) ili teritoriji.
Brzi pregled Dodjele ugovora omogućava vam uvid u Dodjele ugovora, izmjene i poništenja.
Rezultat pretrage tražene Dodjele ugovora sadrži informacije o naručiocu, vrijednosti i datumu objave.
U sklopu pretplate za paket Tender, na mail vam svaki dan stiže Newsletter Dodjele ugovora, za granu/e privrede koja/e vas interesuje/u.
Cijena paketa Tender na godišnjem nivou je 400 KM + PDV.
Datum objave: 26.10.2016. 14:09
Rezultati konkursa - Mladi i naslijeđe
FEDERALNO MINISTARSTVO KULTURE I SPORTA
DANI EUROPSKOG NASLIJEĐA 2016.
MLADI I NASLJEĐE
Rezultati konkursa "Mladi i naslijeđe", tema: Materijalno i nematerijalno naslijeđe mog zavičaja
KATEGORIJA - OSNOVNA ŠKOLA |
|||||||
R/B |
Naziv škole |
Grad |
ime i prezime učenika/ce |
Raz. |
Naziv rada |
ime i prezime nastavnika/ce |
Nagrada |
1 |
JU OŠ "HUMCI" |
Čelić |
ilma Mehmedović |
VI a |
Moji Humci |
Jasmila Hodžić |
1 mjesto literarni rad |
2 |
JU OŠ"HAMDIJA KREŠEVUAKOVIĆ" KAMBERI |
Gradačac |
Belmin Ramić |
V b |
"Stećak" |
Esma Šabić |
|
3 |
JU OŠ "FRA MARUANA ŠUJlĆ" |
N.Travnik |
Sara Jukić |
VII a |
"Legenda o vilinskoj pećini" |
Ozrenka Fišić |
II mjesto literarni rad |
4
5 |
JU OŠ "HASAN KIKlĆ" |
Sarajevo |
Naila Delalić |
VII 2 |
Draga moja Bosno ii Hercegovino |
|
llI mjesto literarni rad |
JU OŠ' ČENGIĆ VILA 1" |
Boris Jovanović |
i 1X2 |
"Putovanje kroz zavičaj" |
|
|||
6 |
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK |
Srebrenik |
Maida Bajrić |
IX |
"vrijedne ruke moje nane" |
Kimeta Buševac |
I mjesto fotografija |
7 |
JU OŠ"PAZAR"TUZLA |
Tuzla |
BelminTukić |
VII |
"Etno avlija" |
DamirS pahić |
II mjesto fotografija |
8 |
JU OŠ "KALESIJA" |
Kalesija |
Anesa Spahić |
IX |
"Stara Bosna" |
Gazibegović Amira |
lli mjesto |
9 |
JU OŠ USTIKOLINA |
Goražde |
Amila Ramović |
IX |
"ustikolina-Materijalno l nematerijano naslijeđe moga zavičaja" |
Arnela Čengić |
1 mjesto dokumentaristički |
10 |
JU OŠ DREŽNICA |
Drežmca |
Grupa učenika |
IX |
"Baštinimo baštinu" |
Edita Kevro |
II mjesto dokumentaristički |
11 |
JU OŠ "HASAN TURČALO BRZI" |
Goražde |
Grupa učenika |
VI, VII, VIII i IX |
"Stećci u mom zavičaju" |
Adisa Herak i Taisa Ramović |
I mjesto video |
12 |
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK |
|
Grupa učenika |
|
Ostavljena ćuti vodenica stara |
Kimeta Buševac |
II mjesto video |
13 |
JU "PRVA OSNOVNA ŠKOLA"KONJIC |
Konjic |
Grupa učenika |
VIII i VII |
Konjic |
Samira Bise i Sanela Talović |
|
14 |
JU OŠ "HASAN KIKIĆ"GRADAČAC |
Gradačac |
Omer Terzić |
VIII a |
"Sevdalinka u Gradačaćkom šljiviku (Tamburalo momče) |
Anisa Osmić |
III mjesto video |
15 |
JU OŠ "MUSA ĆAZIM ĆATlĆ" |
Sarajevo |
Grupa učenika |
|
Ornament |
Nada Čevro |
i nagrada za likovnu kolekciju |
|
16 |
JU OŠ"9.maj"Pazarič |
Pazarić |
Amina Odobašić |
VII 2 |
Bosanska kuća |
Mehdija Suljebić |
1 nagrada za slikarstvo |
|
17 |
OŠ Antuna Branka Šimića |
Mostar |
Marija Pehar |
|
Moja baka |
Toni Marić |
||
18 |
MEĐUNAROONA OSNOVNA ŠKOLA |
Tuzla |
Armina Jahić |
VIII a |
"Pita" |
Zehrina Karić |
i nagrada za reljef |
|
19 |
OŠ ,,FRA LOVRO KARAULA" |
Llvno |
Grupa učenika |
|
„Torbak- |
Gordana Nakić |
II nagrada za reljef |
|
20 |
JU OŠ "MEHMEDALIJA MAK DIZDAR" |
Vitkovići |
Medisa Pašović |
|
Serdžada |
Mubera Delić |
i nagrada za ručni rad- tkanje |
|
21 |
JU OŠ "KOVAĆIĆI" |
Sarajevo |
imran Hrustić |
IX |
"Veliki bosanski zlatnik" 1 "Bosanski zvekir" |
ibrahim Dedić |
l mjesto maketa |
|
22 |
JU OŠ "DOBROŠEVlĆl" |
Sarajevo |
Grupa učenika |
VI |
Replike, makete, predmeti od drveta |
Suvada Špica |
II mjesto za kolekciju |
|
KATEGORUA - SREDNJA ŠKOLA |
||||||||
23 |
mješovita srednja škola "ENVER POZDEROVlĆ" |
Goražde |
Amila Crljenković |
1112 |
"Svjetlost Drine i male varošice" |
Hadisa Mešić- Kamenica |
1 mjesto literarni rad |
|
24 |
gazi husrev-begova medresa |
Sarajevo |
Abdulah Halilović |
1 |
"Žepa-bogata sehara kulturne baštine" |
Maida ćerimović |
||
25 |
GIMNAZIJA ŽlVINICE |
Živinice |
Petar Lučić |
1 |
"Prvi stećak" |
Alma Šahbegović |
II mjesto literarni rad |
|
26 |
MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BANOVlĆl |
Banovići |
Maida Alispahić |
iv |
Rad o rodnim Banovićima, |
Ševala Mujezinović |
iil mjesto literarni rad |
|
27 |
GIMNAZIJA MUHSIN RIZVlĆ |
Breza |
Emina Kadrić |
1 |
Literarni rad o Brezi |
Emira Mujić |
||
28 |
GIMNAZIJA MARKA MARUUĆA |
Tomislavgra d |
Ljuban Gudelj |
III |
"Stećcr" (3 fotografije) |
Lucijana Gudelj |
i mjesto fotografija |
|
29 |
SREDNJA TEHNIĆKA ŠKOLA GRAFIĆKIH TEHNOLOGIJA, DIZAJNA 1 MULTIMEDIJE |
llidža, Sarajevo |
Amina Pilaković i Amina Alispahić |
1 |
"Vijećnica" i "Žuta tabija" |
Kada Hasanspahić |
II mjesto fotografija |
|
30 |
"SV. FRANJO" OPĆA GIMNAZIJA |
Tuzla |
Sonja DŽinić Maja Bisić |
1 |
"Tvrtko u srcu" |
Boris Pejić i Andrej Andrejević |
in mjesto fotografija |
|
31 |
JU SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA JEZERO |
Sarajevo |
Amira Višća Minela Hota |
ii |
Materijalno i nematerijalno naslijeđe moga zavičaja |
Živana llić |
i nagrada dokumentaristički |
|
32 |
PRVA GIMANZIJA SARAJEVO |
Elma Pašić |
iv d |
"Vjećnica" |
Sanela Ćesko |
|||
33 |
franjevačka klasična gimnazija |
visoko |
Grupa ućenika |
1, 11, 111, IV. |
pojedinaćni dokumentaristićki radovi |
S.Anica Markelić |
li nagrada dokumentaristički |
|
34 |
franjevačka klasična gimnazija |
visoko |
Franjo Duvnjak |
II a |
Tradicijsko pjavanje katolika Kraljeve Sutjeske |
s.Anica Markelić |
1 mjesto video (nematerijalno naslijeđe) |
|
35 |
GIMNAZIJA MUSA ĆAZIM ČATlĆ |
Kladanj |
Grupa ućenika |
|
Ni bajrami nisu što su nekad bili |
Sanela Zlatarević |
||
36 |
MJEŠOVITA SREONJA SKOLA SREBRENIK |
Srebrenik |
Grupa ućenika |
iii |
"Rić Stipana bana" |
Sadil Mehmedović |
l mjesto video |
|
37 |
GIMNAZIJA OBALA |
Sarajevo |
Grupa ućenika |
IV 3, III 6 |
"Sarajevo" |
Irfan Kubat |
||
38 |
SREDNJA MEOICINSKA ŠKOLA MOSTAR |
Mostar |
Grupa ućenika |
II i III |
"Materijalno i nematerijalno naslijeđe mog zavićaja" |
Sefo Amna |
II mjesto video |
|
39 |
SREDNJA UMJETNIČKA ŠKOLA |
Bihać |
Mayeeda Sarah Mahmud |
|
Stari grad Ostrožac |
|
1 nagrada za slikarstvo |
|
40 |
JU MSŠ Graćanica |
Graćanica |
Melisa Diafić |
IV |
"Keranje" |
Amela Fazlić |
1 nagrada za kolekciju |
|
41 |
SŠC "Nedžad Ibrišimović" |
llijaš |
Emina Kućunar |
II a |
" Đosana kso-hercegovaćka šara"/ornamnet |
Aida Velić |
1 nagrada za dekoraciju |
|
42 |
Srednja škola Fra Oidaka Buntića |
Čitluk |
Andrea Pehar |
|
Plodovi hercegovaćke zemlje |
Tanja ivanković |
i nagrada za kolaž |
|
43 |
GIMNAZIJA UUBUŠKI |
Ljubuški |
Simona Barišić, Gabrijela Novak Maja Vuković |
|
"Kutija" |
|
1 nagrada za inovativnost u predstvljanju kulturnog naslijeđa |
|
44 |
SREDNJA MJEŠOVITA ŠKOLA"NORDBAT2" |
Vareš |
Edina Žutić ivana ivković |
|
Kraljevski grad Bobovac Gazel o iLivnu |
Lara Brđanović |
i nagrada za rad na staklu i literarni rad |
|
45 |
JUMS GRAOEVINSKO- GEODETSKA ŠKOLA |
Tuzla |
Mahir Tinjić Faris Jašarević |
II i III |
"Vila za goste fabrike sode u Lukavcu" |
Jasminka Dropić |
1 mjesto maketa |
PRIKAŽI VIŠE TEKSTA
-
Ministarstvo prostornog uređenja i zaštite okolice TK Tuzla - Aleja Alije Izetbegovića 2 75000 Tuzla
-
Javna ustanova GIMNAZIJA OBALA Sarajevo - ul. Obala Kulina bana br. 3 71000 Centar
-
JU FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA VISOKO, po. - Bosne Srebrene 4 71300 Visoko
-
International Primary School Tuzla - Slavinovićkog odreda bb 75000 Tuzla
-
JU Mješovita srednja građevinsko-geodetska škola Tuzla - Bosne Srebrene br. 55 75000 Tuzla
-
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA MOSTAR - Ul. kraljice Katarine 38 88000 Mostar
-
JU MJEŠOVITA SREDNJA ŠKOLA BANOVIĆI - Školska br. 6 75290 Banovići
-
JU PRVA OSNOVNA ŠKOLA SREBRENIK - ul. Alije Izetbegovića br. 2 75350 Srebrenik
-
JU UMJETNIČKA ŠKOLA NUSRET KESKIN - BRACO BIHAĆ - V Korpus br. 2. 77000 Bihać
-
GIMNAZIJA MARKA MARULIĆA TOMISLAVGRAD - Mijata Tomića br.10. 80240 Tomislavgrad
-
Yet another marketing company d.o.o. Beograd - Šumadijski trg 5 13 11030 Beograd
-
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske - Trg Republike Srpkse 1 78101 Banja Luka
-
JZU Specijalna bolnica za hroničnu psihijatriju Modriča - Naselje Gornjani 99 74480 Modriča
-
STONOTENISKI KLUB BANJA LUKA - Ulica Ranka Šipke broj 12 78101 Banja Luka
-
JZU Dom zdravlja Ugljevik - Ćirila i Metodija bb 76330 Ugljevik
-
DŽudo-sambo klub PANTER Bijeljina - Sremska 1 76300 Bijeljina
-
JU Srednjoškolski centar Mihailo Petrović Alas Ugljevik - Karadjordjeva br.19 76330 Ugljevik
-
27.08.2016
-
27.08.2016