Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 13.01.2026 03:33

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 13.01.2026

Usluge održavanja softvera

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge održavanja softvera. Ugovorni organ je Ministarstvo sigurnosti BiH - Služba za poslove sa strancima Sarajevo. Odabrani ponuđač je PAGE d.o.o. Istočno Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 64.998,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 72210000-0 (Programiranje softverskih proizvoda), 72267100-0 (Održavanje softvera).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka usluga održavanja softvera, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

1420-1-2-41-5-1/26


Broj obavještenja o nabavci 1420-1-2-41-3-35/25

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv SLUŽBA ZA POSLOVE SA STRANCIMA
IDB/JIB 4200824880038
Kontakt osoba Armin Klinac
Adresa A transverzala Michael Schumacher broj 10
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Novi Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 772-980
Faks (033) 772-982
Elektronska pošta nabavke@sps.gov.ba
Internet adresa

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Državni nivo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne


I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Kompjuterske i uz njih vezane usluge

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

NABAVKA USLUGA ODRŽAVANJA SOFTVERA

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

NABAVKA USLUGA ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMA – InsiDIA
(SA SVIM MODULIMA: PRETRAGE, SAZNANJA, BIOMETRIJA, READMISIJA,
PRIHVATNI CENTRI, SREDSTVA, STATISTIKA, ANALITIKA I PODRŠKA),
MOBILNE APLIKACIJA ZA PROVJERE,
SISTEM ZA UPRAVLJANJE eDOKUMENTIMA,
I ONLINE PORTAL eSTRANAC

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 72210000-0 Usluge programiranja paketa programske podrške (softverskih paketa)

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

DEFINISANO TD.

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

DEFINISANO TD.

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

1 GODINA

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 PAGE D.O.O 4403817080008 Istočno Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

64998,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

64998,00

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

14.12.2025.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

1

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

64998,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

64998,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne