Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 03.10.2025 12:19

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 03.10.2025

(aukcija) Nabavka usluga održavanja softvera

Sažetak aukcije

Ova stranica sadrži informacije o aukciji u okviru postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (aukcija) Nabavka usluga održavanja softvera. Ugovorni organ je Ministarstvo sigurnosti BiH - Služba za poslove sa strancima Sarajevo, a CPV klasifikacije su 72000000-5 (IT usluge: konsalting, izrada softvera, internet i podrška), 72210000-0 (Programiranje softverskih proizvoda), 72261000-2 (Softverska podrška) i druge.

Dostupni su podaci o aukciji, originalnom tenderu i drugim dokumentima koji pripadaju istom postupku. Konačna odluka o dodjeli ugovora prikazuje se kada je dostupna.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 13.01.2026, odabrani ponuđač je PAGE d.o.o. Istočno Sarajevo, a vrijednost ugovora je 64.998,00 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Usluge održavanja softvera.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

1420-1-2-41-3-35/25

 


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv SLUŽBA ZA POSLOVE SA STRANCIMA
IDB/JIB 4200824880038
Kontakt osoba/Služba za kontakt Armin Klinac
Adresa A transverzala Michael Schumacher broj 10
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Novi Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 772-980
Faks (033) 772-982
Elektronska pošta nabavke@sps.gov.ba
Internet adresa

I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kao pod I 1.

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kao pod I 1.

I 5. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 5.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 5.b. Nivo

Državni nivo

I 5.c. Djelatnost


Izvršna vlast

I 6. Zajednička nabavka

Ne

I 7. Nabavka u ime drugih ugovornog organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Kompjuterske i uz njih vezane usluge

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 2.d. Obrazloženje nedjeljenja postupka na lotove

UO nabavku neće dijeliti na lotove.

II 3. Da li se namjerava zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

NABAVKA USLUGA ODRŽAVANJA SOFTVERA

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

NABAVKA USLUGA ODRŽAVANJA INFORMACIONOG SISTEMA – InsiDIA
(SA SVIM MODULIMA: PRETRAGE, SAZNANJA, BIOMETRIJA, READMISIJA,
PRIHVATNI CENTRI, SREDSTVA, STATISTIKA, ANALITIKA I PODRŠKA),
MOBILNE APLIKACIJA ZA PROVJERE,
SISTEM ZA UPRAVLJANJE eDOKUMENTIMA,
I ONLINE PORTAL eSTRANAC

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 72210000-0 Usluge programiranja paketa programske podrške (softverskih paketa)

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

DEFINISANO TD.

II 6.a. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

65000,00

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

DEFINISANO TD.

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

1 GODINA

ODJELJAK III: PRAVNE, EKONOMSKE I TEHNIČKE INFORMACIJE


III 1. Da li se zahtijeva garancija za ponudu?

Ne

III 2. Da li se zahtijeva garancija za izvršenje ugovora?

Ne

III 4. Ograničenja za učešće

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

III 9. Rezervisan ugovor

Ne

III 10. Posebni uslovi za ugovore o javnim uslugama

III 10.a. Izvršenje usluga ograničeno za određenu profesiju

Ne

III 10.b. Pravne osobe moraju naznačiti imena i stručnu kvalifikaciju osoba odgovornih za izvršenje usluga

Ne

ODJELJAK IV: POSTUPAK


IV 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

IV 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

IV 3. Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije

21.10.2025.

IV 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

IV 5. Da li se namjerava koristiti e-aukcija?

Da

IV 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV 7. Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Datum i vrijeme 23.10.2025. 14:30

IV 8. Rok za otvaranje ponuda

Adresa i mjesto otvaranja ponuda DEFINISANO TD
Datum i vrijeme 23.10.2025. 16:00

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN (ejn.gov.ba) sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija