405-1-1-38-5-79/26
Broj obavještenja o nabavci 405-1-1-38-3-39/26
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA
IDB/JIB 4200742210000
Kontakt osoba Alema Isaković
Adresa Mehmeda Spahe broj 7
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 280-020
Faks (033) 590-218
Elektronska pošta info@fmup.gov.ba
Internet adresa www.fmup.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Robe, Kupovina
II 2. Podjela na lotove
Ne
II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?
Da
II 3.a. Broj ponuđača sa kojim je zaključen okvirni sporazum
Jedan ponuđač
II 3.b. Trajanje okvirnog sporazuma
12.08.2026. - 31.12.2028.
II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
1500000,00
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Nabavka dijelova uniformi za kadete Policijske akademije FMUP-a 2026.-2028. godina
II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Nabavka dijelova uniformi za kadete Policijske akademije FMUP-a 2026.-2028. godina
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 35000000-4 | Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
II 6. Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Količine date u obrascu za cijenu ponude
II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Policijska akademija FMUP-a, ul. Dobojska 32, Sarajevo, fco magacin uniformi Nastavni objekat
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 2. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 4. Da li je korištena e-aukcija?
Da
III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DANIAL'S D.O.O. | 4218412690001 | Tešanj | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
859999,99
IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma
12.08.2026.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
4
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
4
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
840000,00
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
1500000,00
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne