Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 02.08.2021. 15:12

Izvor: Akta.ba, 02.08.2021.

Obavještenje o krajnjem roku za podnošenje prijava za javne pozive

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Obavještenje o krajnjem roku za podnošenje prijava za javne pozive. Ugovorni organ je Ministarstvo privrede KS Sarajevo. CPV klasifikacije su 66100000-1(2) (Bankarske i investitorske usluge), 66110000-4(2) (Bankarske usluge), 66113000-5(2) (Kreditiranje) i druge. Rok za dostavljanje ponuda je 06.08.2021. Datum objave je 02.08.2021.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: Javni poziv za izbor banke/banaka - partnera za plasman kreditne linije uz subvencioniranje troškova kamate za kredite odobrene subjektima male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo (Obavještenje o nabavci), Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: Poticaj za unaprjeđenje IT preduzetništva u svrhu zapošljavanja (Obavještenje o nabavci), Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: Poticaj za unaprjeđenje preduzetništva u domenu pružanja administrativnih usluga dominantno izvozne orijentacije (Obavještenje o nabavci), Javni poziv za dostavljanje prijava obrtnika po osnovu Programa: Edukacija mladih za obrtnička-zanatska zanimanja i zapošljavanje (Obavještenje o nabavci) i Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: Poticaj projektima promocije obrtništva (Obavještenje o nabavci), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

Obavještenje o krajnjem roku za podnošenje prijava

 

02.08.2021

 

OBAVJEŠTENJE

 

 

Ministarstvo privrede Kantona Sarajevo obavještava poslovne subjekte sa sjedištem u Kantonu Sarajevo da je dana 08.07.2021. godine u “Službenim novinama Kantona Sarajevo”, broj 27/21 objavilo Obavještenja o javnim pozivima za sljedeće programe.

 

1.      Javni poziv za izbor banke/banaka - partnera za plasman kreditne linije uz subvencioniranje troškova kamate za kredite odobrene subjektima male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo, broj: 07-05-11-26761/21;

2.      Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: “Poticaj za unaprjeđenje IT preduzetništva u svrhu zapošljavanja”, broj: 07-05-11-26759/21;

3.      Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: „Poticaj za unaprjeđenje preduzetništva u domenu pružanja administrativnih usluga dominantno izvozne orijentacije, broj: 07-05-11-26760/21;

4.      Javni poziv za dostavljanje prijava obrtnika po osnovu Programa: “Edukacija mladih za obrtnička-zanatska zanimanja i zapošljavanje”, broj: 07-05-11-26758/21; i

5.      Javni poziv za dostavljanje prijava po osnovu Programa: „Poticaj projektima promocije obrtništva”, broj: 07-05-11-26972/21.

 

Ministarstvo privrede Kantona Sarajevo ovim putem podsjeća poslovne subjekte da je krajnji rok od 30 dana za dostavljanje prijava po odnosnim programima iz ovih javnih poziva 06.08.2021. godine do 16.00 sati ukoliko se prijave dostavljaju putem protokola Kantona Sarajevo, odnosno 07.08.2021. godine ukoliko se prijave dostavljaju putem pošte sa tim da se kao blagovremena prijava smatra prijava predana u zatvorenoj koverti i to na osnovu pečata prijema pošiljke u odgovarajućoj instituciji.