Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 04.11.2024. 16:19

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 04.11.2024.

(izmjena aukcije) Izvođenje radova na izgradnji FNE EP HZHB 1 (faza I)

Sažetak ispravke obavještenja

Ova stranica sadrži ispravku prethodno objavljenog obavještenja o javnoj nabavci. Predmet nabavke je (izmjena aukcije) Izvođenje radova na izgradnji FNE EP HZHB 1 (faza I). Ugovorni organ je JP Elektroprivreda HZ HB d.d. Mostar. Ispravka je objavljena 04.11.2024.

Na stranici su dostupni izmijenjeni podaci i poveznica na originalno obavještenje. Ostale izmjene, aukcije, poništenja i dodjele ugovora povezane sa istim postupkom prikazuju se kada su dostupne.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova na izgradnji FNE EP HZHB 1 (faza I), originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

ISPRAVKA ZA

OBAVIJEST O NABAVI

799-1-3-1169-8-785/24


Obavještenje koje se ispravlja

Broj obavještenja 799-1-3-1169-3-588/24
Datum objave obavještenja 12.08.2024.

ODJELJAK I: UGOVORNO TIJELO


I 1. Podaci o ugovornom tijelu

Naziv JP ELEKTROPRIVREDA HRVATSKE ZAJEDNICE HERCEG BOSNE D.D. MOSTAR
IDB/JIB 4227248350007
Kontakt osoba Gordana Ivić
Adresa Ulica kralja Petra Krešimira IV broj 6-A
Poštanski broj 88000 Mostar (hp mo)
Općina/Grad Mostar
Telefon (036) 335-804
Faks (036) 335-804
Elektronička pošta sektor.nabave@ephzhb.ba
Internet adresa www.ephzhb.ba

I 2. Ispravlja se sljedeće


Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 19.11.2024. 11:30

Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto JP ,,Elektroprivreda HZ HB'' d.d. Mostar, Ulica Kralja Petra Krešimira IV br.6-A
Datum i vrijeme 19.11.2024. 12:00

Odjeljak V ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE dodaje se i glasi:
Mijenja se datum primanja i otvaranja ponuda temeljem Rješenja URŽa broj JN2-01-07-1-2561-5/24





Mijenja se INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY (III 4.).





INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY


PART I: CONTRACTING AUTHORITY


I 1. Contracting authority data

Name Utility sector referred to in the Article 5 of the PPL
UIN 4227248350007
Contact person Gordana Ivić
Address Ulica kralja Petra Krešimira IV broj 6-A
Postal code 88000 Mostar (hp mo)
Municipality/City Mostar
Telephone (036) 335-804
Fax number (036) 335-804
Email address sektor.nabave@ephzhb.ba
Website address www.ephzhb.ba

I 3. Type of the contracting authority, level and main activity

I 3.a. Type of contracting authority

Utility sector referred to in the Article 5 of the PPL

I 3.b. Level of government where contracting authority belong to

Entity level,Federation of Bosnia and Herzegovina

I 3.c. Main activity of contracting authority

Electricity

PART II: OBJECT OF THE CONTRACT


II 1. Type of the contract

Works, Building of complete construction or parts thereof, civil engineering, Other construction works involving special
trades

II 1.a. Title of the object of the contract

Construction of Photovoltaic Power Plant "EPHZHB 1" Phase 1

II 1.b. Description of the object of the contract

Construction of Photovoltaic Power Plant "EPHZHB 1" Phase 1


II 1.c. Common procurement vocabulary (CPV)
  Main vocabulary
Code Description
Main object 45250000-4 Construction works for plants, mining and manufacturing and for buildings relating to the oil and gas industry
Additional object(s) 09331200-0 Solar photovoltaic modules

II 1.d. Total quantity (number of units) or scope of the contract
In accordance with the tender documents

PART III: PROCEDURE


III 1. Type of procedure

Open procedure

III 2. Conditions for obtaining tender documents

III 2.a. Tender documents published on the public procurement portal?

Yes

III 2.b. Obtainable until

26.09.2024.

III 3. Do you intend to use the e-auction?

Yes

III 4. Deadline and address for receipt of tenders/requests to participate

Date and time 19.11.2024. 11:30
Address and place JP ,,Elektroprivreda HZ HB'' d.d. Mostar, Ulica Kralja Petra Krešimira IV br.6-A

III 5. Submitting offer through e-Procurement system?

No
 

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN (ejn.gov.ba) sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija