ISPRAVKA ZA
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
16475-1-1-97-8-116/19
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 16475-1-1-97-3-100/19
Datum objave obavještenja 29.10.2019.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA KANTONA SARAJEVO - UPRAVA
POLICIJE
IDB/JIB 4200220350146
Kontakt osoba Vlačić Sabina
Adresa La Benevolencije 16
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Opština/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 286-822
Faks (033) 655-917
Elektronska pošta javnenabavke.up@mup.ks.gov.ba
Internet adresa mup.ks.gov.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak IV 3.b. mijenja se i glasi:
3.1.2020.
Odjeljak IV 6. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 3.1.2020. 11:00:00
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 3.1.2020. 12:00:00
Adresa i mjesto
MUPKS Uprava policije, La Benevolencija 16, sarajevo, Kanton sarajevo,
fbih
Odjeljak V ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE dodaje se i glasi:
Postupak obustavljen zaključkom, broj 02-14-4-5750-2, od 09.12.2019. godine se nastavlja, te su određeni novi
rokovi za predaju ponuda.
Mijenja se INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY (III 2.b.,III 4.,IV).
INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY
PART I: CONTRACTING AUTHORITY
I 1. Contracting authority data
Name Ministry of internal affairs canton sarajevo Directorate of police
UIN 4200220350146
Contact person Vlačić Sabina
Address La Benevolencije 16
Postal code 71000 Sarajevo (bhp)
Municipality/City Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telephone (033) 286-822
Fax number (033) 655-917
Email address javnenabavke.up@mup.ks.gov.ba
Website address mup.ks.gov.ba
I 3. Type of the contracting authority, level and main activity
I 3.a. Type of contracting authority
Government Institutions referred to in the Article 4 (1), subsection a) of the PPL
I 3.b. Level of government where contracting authority belong to
Canton level,Sarajevo Canton
I 3.c. Main activity of contracting authority
Executive Branch
PART II: OBJECT OF THE CONTRACT
II 1. Type of the contract
Goods, Purchase
II 1.a. Title of the object of the contract
Procurement of a special purpose motor vehicle
II 1.b. Description of the object of the contract
Set in tender documentation
II 1.c. Common procurement vocabulary (CPV)
Main vocabulary
Code Description
Main object 34144000-8 Special-purpose motor vehicles
II 1.d. Total quantity (number of units) or scope of the contract
Set in tender documentation
PART III: PROCEDURE
III 1. Type of procedure
Open procedure
III 2. Conditions for obtaining tender documents
III 2.a. Tender documents published on the public procurement portal?
Yes
III 2.b. Obtainable until
3.1.2020.
III 3. Do you intend to use the e-auction?
Yes
III 4. Deadline and address for receipt of tenders/requests to participate
Date and time 3.1.2020. 11:00:00
Address and place Ministry of internal affairs canton sarajevo Directorate of police, La
benevolencija 16, sarajevo
PART IV: ADDITIONAL INFORMATION
Continued public procurement procedure suspended by decision, No. 02-14-4-5750-2, dated 09.12.2019. years. New
deadlines for submission of bids have been set.
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija