Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 27.10.2021. 13:20

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 27.10.2021.

(obavještenje o povlačenju obavještenja) (poništenje aukcije) Nabavka motornog vozila za posebne namjene

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je (obavještenje o povlačenju obavještenja) (poništenje aukcije) Nabavka motornog vozila za posebne namjene. Ugovorni organ je Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo - Uprava policije. Nabavka pripada kategoriji Robe, a CPV klasifikacija je 34100000-8 (Motorna vozila). Rok za dostavljanje ponuda je 03.11.2021. Datum objave je 27.10.2021.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 27.10.2021., odabrani ponuđač je KM TRADE d.o.o. Visoko, a vrijednost ugovora je 845.000,00 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Motorno vozilo za posebne namjene.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: (aukcija) Nabavka motornog vozila za posebne namjene (Obavještenje o nabavci međunarodno objavljivanje), (izmjene aukcije) Nabavka motornog vozila za posebne namjene (Ispravka obavještenja) i (poništenje aukcije) Nabavka motornog vozila za posebne namjene (Obavještenje o poništenju postupka), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

OBAVJEŠTENJE O POVLAČENJU OBAVJEŠTENJA

16475-1-1-97-19-1/21



ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA KANTONA SARAJEVO - UPRAVA
POLICIJE
IDB/JIB 4200220350146
Kontakt osoba Vlačić Sabina
Adresa La Benevolencije 16
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Opština/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 286-822
Faks (033) 655-917
Elektronska pošta javnenabavke.up@mup.ks.gov.ba
Internet adresa mup.ks.gov.ba

ODJELJAK II: PODACI O OBAVJEŠTENJU/DIJELU OBAVJEŠTENJA KOJE SE POVLAČI


II 1. Vrsta obavještenja koje se povlači

Obavještenje o poništenju postupka nabavke

II 2. Datum objave obavještenja koje se povlači

30.9.2020.

II 3. Broj obavještenja koje se povlači

16475-1-1-97-4-72/20

ODJELJAK III: RAZLOZI POVLAČENJA


III 1. Razlog povlačenja obavještenja

Postupanje po rješenju KRŽ, broj JN2-01-07-1-763-19/20, OD 29.07.2021. nakon predusude po tužbi, suda bih broj
S13U03545020U, od 06.05.2021.