OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
723-1-1-589-8-138/24
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 723-1-1-589-3-588/23
Datum objave obavještenja 29.12.2023.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO ODBRANE BIH
IDB/JIB 4200745400004
Kontakt osoba Damnjan Stanišić
Adresa Hamdije Kreševljakovića 98
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Stari Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 286-574
Faks (033) 286-697
Elektronska pošta nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Internet adresa www.mod.gov.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak II 2.a. mijenja se i glasi:
16
Odjeljak II 3.c. mijenja se i glasi:
889060,27
Odjeljak III 1. mijenja se i glasi:
Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.
Odjeljak IV 3. mijenja se i glasi:
01.03.2024.
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto Hamdije Kreševljakovića 98
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 1 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 2 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 3 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 4 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 5 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 6 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 7 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 8 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 9 (VII,VIII,IX).
Mijenja se ANEKS B za lot broj: 10 (VII,VIII,IX).
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 11.
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 12.
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 13.
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 14.
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 15.
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 16.
Mijenja se INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY (III 2.b-1.,III 4.a.).
ANEKS B
Broj lota
1
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 1 Hljeb i pite lokacija Donji Vakuf Daljani
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Donji Vakuf Daljani
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
36602,56
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Donji Vakuf Daljani
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
2
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 2 Hljeb i pite lokacija Bijeljina
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bijeljina
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
42692,31
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bijeljina
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
3
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 3 Sušeno voće
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Sušeno voće
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
23076,92
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Glavna logistička baza – Butila
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
4
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 4 Hljeb i pite lokacija Bihać i Grabež
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bihać i Grabež
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54102,56
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bihać i Grabež
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
5
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 5 Hljeb i pite lokacija Bileća i Duži
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bileća i Duži
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
42692,31
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bileća i Duži
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
6
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 6 Svježa riba – pastrmka
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Svježa riba – pastrmka
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
88070,51
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
GLB Butile, LB Rajlovac, LB Čapljina, LB Banja Luka i LB Tuzla
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
7
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 7 Svježa jaja
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Svježa jaja
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54153,85
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
GLB Butile, LB Rajlovac, LB Čapljina, LB Banja Luka i LB Tuzla
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
8
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 8 Hljeb i pite lokacija Mostar
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Mostar
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
20641,03
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Mostar
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
9
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 9 Hljeb i pite lokacija Žepče
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Žepče
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
25374,36
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Žepče
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
10
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 10 Hljeb i pite lokacija Orašje
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Orašje
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
47948,73
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Orašje
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
11
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 11- HLJEB I PITE - LOKACIJA MRKONJIĆ GRAD
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA MRKONJIĆ GRAD
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
31987,18
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Mrkonjić Grad
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
12
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 12- HLJEB I PITE - LOKACIJA LIVNO I GLAMOČ
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA LIVNO I GLAMOČ
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
107051,28
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Livno i Glamoč
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
13
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 13- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČAPLJINA
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA ČAPLJINA
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
125256,41
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Čapljina
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
14
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 14- HLJEB I PITE - LOKACIJA TRAVNIK
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA TRAVNIK
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
124615,38
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Travnik
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
15
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 15- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČELEBIĆI
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA ČELEBIĆI
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
32397,44
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Čelebići
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
ANEKS B
Broj lota
16
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 16- HLJEB I PITE - LOKACIJA DUŽI BILEĆA
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA DUŽI BILEĆA
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
III Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
32397,44
III 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Duži Bileća
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 01.03.2024.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 12.03.2024. 12:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 12.03.2024. 13:00
INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY
PART I: CONTRACTING AUTHORITY
I 1. Contracting authority data
Name Ministry of Defense of Bosnia and Herzegovina
UIN 4200745400004
Contact person Damnjan Stanišić
Address Hamdije Kreševljakovića 98
Postal code 71000 Sarajevo (bhp)
Municipality/City Stari Grad (Sarajevo)
Telephone (033) 286-574
Fax number (033) 286-697
Email address nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Website address www.mod.gov.ba
I 3. Type of the contracting authority, level and main activity
I 3.a. Type of contracting authority
Government Institutions referred to in the Article 4 (1), subsection a) of the PPL
I 3.b. Level of government where contracting authority belong to
Country
I 3.c. Main activity of contracting authority
Executive Branch
PART II: OBJECT OF THE CONTRACT
II 1. Type of the contract
Goods, Purchase
II 1.a. Title of the object of the contract
Procurement of food
II 1.b. Description of the object of the contract
Specified in tender documentation
II 1.c. Common procurement vocabulary (CPV)
| Main vocabulary | ||
|---|---|---|
| Code | Description | |
| Main object | 15000000-8 | Food, beverages, tobacco and related products |
II 1.d. Total quantity (number of units) or scope of the contract
Specified in tender documentation
PART III: PROCEDURE
III 1. Type of procedure
Open procedure
III 2. Conditions for obtaining tender documents
III 2.a. Tender documents published on the public procurement portal?
Yes
III 2.b-1. Obtainable until
| Lot number | Name | Date |
|---|
III 3. Do you intend to use the e-auction?
Yes
III 4.a. Deadline and address for receipt of tenders/requests to participate
| Lot number | Name | Date and time |
|---|---|---|
| 1 | Lot 1 Hljeb i pite lokacija Donji Vakuf Daljani 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 2 | Lot 2 Hljeb i pite lokacija Bijeljina 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 3 | Lot 3 Sušeno voće 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 4 | Lot 4 Hljeb i pite lokacija Bihać i Grabež 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 5 | Lot 5 Hljeb i pite lokacija Bileća i Duži 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 6 | Lot 6 Svježa riba – pastrmka 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 7 | Lot 7 Svježa jaja 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 8 | Lot 8 Hljeb i pite lokacija Mostar 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 9 | Lot 9 Hljeb i pite lokacija Žepče 1 | 12.03.2024. 12:00 |
| 10 | Lot 10 Hljeb i pite lokacija Orašje 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 11 | LOT 11- HLJEB I PITE - LOKACIJA MRKONJIĆ GRAD 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 12 | LOT 12- HLJEB I PITE - LOKACIJA LIVNO I GLAMOČ 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 13 | LOT 13- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČAPLJINA 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 14 | LOT 14- HLJEB I PITE - LOKACIJA TRAVNIK 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 15 | LOT 15- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČELEBIĆI 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| 16 | LOT 16- HLJEB I PITE - LOKACIJA DUŽI BILEĆA 12 | 12.03.2024. 12:00 |
| Address and place | Hamdije Kreševljakovića 98 |
III 5. Submitting offer through e-Procurement system?
No
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN (ejn.gov.ba) sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija