723-1-1-589-4-461/24
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MINISTARSTVO ODBRANE BIH
IDB/JIB 4200745400004
Kontakt osoba Damnjan Stanišić
Adresa Hamdije Kreševljakovića 98
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Stari Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 286-574
Faks (033) 286-697
Elektronska pošta nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Internet adresa www.mod.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Državni nivo
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Robe, Kupovina
II 2. Podjela na lotove
Da
II 2.a. Poništava se
Više lotova
II 2.a-1. Redni brojevi lotova koji se poništavaju
1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16
II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?
Da
II 3.a. Broj ponuđača sa kojima se namjeravao zaključiti okvirni sporazum
Jedan ponuđač
II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
889060,27
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Robe klase I – Hrana za potrebe pripadnika OS BiH
II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
robe klase I – Hrana za potrebe pripadnika OS BiH
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 15000000-8 | Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 4. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 5. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?
Da
III 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
III 8. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?
Ne
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
1
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 1 Hljeb i pite lokacija Donji Vakuf Daljani
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Donji Vakuf Daljani
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
36602,56
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Donji Vakuf Daljani
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
2
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 2 Hljeb i pite lokacija Bijeljina
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bijeljina
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
42692,31
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bijeljina
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
3
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 3 Sušeno voće
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Sušeno voće
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
23076,92
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Glavna logistička baza – Butila
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
4
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 4 Hljeb i pite lokacija Bihać i Grabež
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bihać i Grabež
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
54102,56
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bihać i Grabež
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
5
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 5 Hljeb i pite lokacija Bileća i Duži
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Bileća i Duži
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
42692,31
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bileća i Duži
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
VII 2. Broj primljenih ponuda
1
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
6
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 6 Svježa riba – pastrmka
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Svježa riba – pastrmka
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
88070,51
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
GLB Butile, LB Rajlovac, LB Čapljina, LB Banja Luka i LB Tuzla
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
8
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 8 Hljeb i pite lokacija Mostar
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Mostar
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
20641,03
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Mostar
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
15.03.2024.
VII 2. Broj primljenih ponuda
1
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
9
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 9 Hljeb i pite lokacija Žepče
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Žepče
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
25374,36
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Žepče
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
10
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Lot 10 Hljeb i pite lokacija Orašje
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
Hljeb i pite lokacija Orašje
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
47948,73
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Orašje
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
11
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 11- HLJEB I PITE - LOKACIJA MRKONJIĆ GRAD
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA MRKONJIĆ GRAD
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
31987,18
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Mrkonjić Grad
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
12
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 12- HLJEB I PITE - LOKACIJA LIVNO I GLAMOČ
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA LIVNO I GLAMOČ
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
107051,28
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Livno i Glamoč
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
13
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 13- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČAPLJINA
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA ČAPLJINA
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
125256,41
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Čapljina
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
15.03.2024.
VII 2. Broj primljenih ponuda
1
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
14
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 14- HLJEB I PITE - LOKACIJA TRAVNIK
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA TRAVNIK
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
124615,38
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Travnik
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
15
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 15- HLJEB I PITE - LOKACIJA ČELEBIĆI
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA ČELEBIĆI
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
32397,44
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Čelebići
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
15.03.2024.
VII 2. Broj primljenih ponuda
2
ANEKS E
Broj lota koji se poništava
16
I Opis
I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
LOT 16- HLJEB I PITE - LOKACIJA DUŽI BILEĆA
I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma
HLJEB I PITE - LOKACIJA DUŽI BILEĆA
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma
Navedeno u TD
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
32397,44
II 2. Trajanje okvirnog sporazuma
3 Godina(e)
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Duži Bileća
ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
VII 1. Datum poništenja
14.03.2024.
VII 2. Broj primljenih ponuda
1