Kompanija "Delhaize" traži dobavljače voća i povrća iz BiH
Trgovinski lanac "Delhaize" pozvao je danas proizvođače voća i povrća iz Bosne i Hercegovine i Srbije i Crne Gore da postanu njihovi dobavljači.
Proizvođači moraju imati robu po svjetskim standardima. U pozivu objavljenom u dnevnoj novini Blic navedeno je da je neophodno da proizvođač uzgaja minimum 300 tona svježeg voća i povrća godišnje, da je u mogućnosti da pakuje po zahtjevu kupaca i da isporuči u centralno skladište.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video? Pošaljite na Viber +387 60 3315503 ili na mail urednik@akta.ba ili putem Facebooka i podijeliti ćemo je sa hiljadama naših čitatelja.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Akta.ba.