Baltić

Foto: Raport

23.02.2024 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Avaz.ba

Moralna obaveza

Potvrđeno: Abel Baltić podnosi ostavku na mjesto direktora JU Dom zdravlja KS

Mislim da će to biti sutra, kazao je dr. Baltić.

Abel Baltić direktor Javne ustanove Dom zdravlja Kantona Sarajevo podnijet će ostavku na ovu poziciju.

Ovo je za portal "Avaz" potvrdio dr. Baltić.

Dodao je da ostavku na mjesto direktora JU Dom zdravlja KS podnosi zbog neusvajanja izvještaja o radu za 2022. godinu.

"To smatram moralnom obavezom. Ostavku ću podnijeti čim se formira novi Upravni odbor jer po zakonu tako to ide. Mislim da će to biti sutra", kazao je dr. Baltić za "Avaz".  

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI