
07.03.2005 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Pregled
Crnogorsko Ministarstvo pomorstva i saobraćaja saopštilo je da će "u najskorije vreme" biti ponovo raspisan tender za rekonstrukciju tunela Vrmac, na putu između Budve i Kotora.
Prvi tender raspisan je u decembru 2004. Jedino je austrijska kompanija "Strabag" ispunila uslove tenderske procedure, ali njena ponuda nije prihvaćena zbog visoke cene.
Evropska investiociona banka, koja će kreditirati rekonstrukciju, odbila je ponudu nikšićkog Rudnika boksita koji se takodje prijavio na tender.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.