restoran

Foto: Canva

02.10.2025 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Akta.ba

NAKON GODINU DANA RADA

Još jedan sarajevski restoran prestaje s radom

Nakon godinu dana rada u kojem je okupio tim od dvanaest zaposlenih i privukao veliki broj gostiju.

Nakon godinu dana rada u kojem je okupio tim od dvanaest zaposlenih i privukao veliki broj gostiju, restoran "Kuhinja moje mame" prestaje s radom.

Iako se zatvara na vrhuncu posjećenosti, Ismail Šehić, vlasnik restorana, naglašava da razlog nije manjak gostiju niti loše poslovanje, već, kako kaže, "sistem koji ne prepoznaje i ne podržava drugačiji način poslovanja".

Restoran je nastao iz lične i porodične potrebe. "Ideja je krenula iz najjednostavnije, ali i najljepše želje – da moji roditelji imaju posao, da ne brinu i da ostanu zdravi i aktivni", prisjeća se Šehić. Iz te želje, dodaje, razvila se priča koja je ubrzo postala dom za čitav tim.

Poseban akcenat stavljen je na uslove rada i odnose unutar kolektiva. "Svako je bio uredno prijavljen, svaki prekovremeni sat je bio plaćen, a radna sedmica imala je 40 sati jer porodica kod kuće jednako je važna kao i posao", objašnjava. Zaposlenima su bili obezbijeđeni i dodatni benefiti, od besplatne hrane i pića do plaćenog parkinga.

Ni gosti nisu bili zaboravljeni; stalni posjetioci imali su popuste, hrana se na kraju dana nije bacala već poklanjala, a uz svaki kolač servirala se besplatna kafa. "Htjeli smo da se ljudi osjećaju kao kod kuće, a ne kao u još jednom restoranu", ističe Šehić.

Ipak, došao je trenutak da se stavi tačka na ovu priču. "Ovo je prvi od mojih biznisa koji je doživio krah, ali ga ne vidim kao neuspjeh. To je dokaz da se može raditi drugačije, da radnici mogu biti ljudi prije svega, a da posao može biti human", poručuje vlasnik.

Posebno naglašava da je ponosan na činjenicu što nikome plata nikada nije kasnila, da su svi dobavljači isplaćeni, a saradnje završene u dobrim odnosima. "Svu investiciju sam pokrio vlastitim novcem i nije mi bilo žao. Najvažnije je da nismo morali dizati kredite, jer sam vjerovao u iskrenost ideje", rekao je.

Na kraju se zahvalio zaposlenima, gostima i porodici koji su podržali "Kuhinja moje mame".

"Zatvaramo jedno poglavlje, ali ne i vjeru da vrijedi boriti se za bolje radno okruženje i pravedniji poslovni svijet", zaključio je.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)