
Foto: Radiosarajevo.ba
08.01.2026 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Radiosarajevo.ba
Građani Goražda i dalje imaju probleme s vodosnabdijevanjem zbog kvarova u Fabrici vode. Normalizacija se očekuje tokom dana.
Građani Goražda i danas se suočavaju s problemima u vodosnabdijevanju, iako je jučer voda nakratko stigla u gradska domaćinstva.
Razlog su začepljenje taložnika i problemi s dotokom vode u Fabrici vode, potvrdila je direktorica JKP 6. mart Goražde, piše Radio Sarajevo.
Ekipe preduzeća radile su i tokom noći, ali kvar još uvijek nije u potpunosti otklonjen.
Tokom dana planirano je da se problem riješi uz pomoć cisterne, a prema najavama, voda bi u domaćinstva mogla poteći u poslijepodnevnim satima, ukoliko radovi budu tekli prema planu.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.