
22.08.2005 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Dnevne novine SAN

Vlada FBiH prihvatila je prijedlog Ministarstva finansija koji se odnosi na dokapitalizaciju Energopetrola. Odluku o uzajamnom kompenziranju obaveza između Energopetrola i Federacije, Vlada će donijeti na narednoj sjednici, uz prethodno pismeno ovlaštenje Nadzornog odbora preduzeća. Konzorcij kompanija Mol i Ina, čija se ponuda za kupovinu Energopetrola razmatra kao napovoljnija, zadovoljan je odlukom federalne Vlade.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.