Agencija za privatizaciju FBiH objavila: Dionice Interšpeda na berzi polovinom avgusta 2007. godine

02.08.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Dnevne novine SAN

Agencija za privatizaciju FBiH objavila: Dionice Interšpeda na berzi polovinom avgusta 2007. godine

Agencija za privatizaciju u FBiH uskoro će na Sarajevskoj berzi vrijednosnih papira ponuditi na prodaju dionice društva Interšpeda d.d. Sarajevo.

Prodaja dionica odvijat će se metodom javne aukcije, nadmetanjem po osnovu cijene.

Početak trgovanja državnim dionicama ovog preduzeća uslijedit će polovinom avgusta 2007. godine, navode u Agenciji.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI