
09.09.2008 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Biznis

Državni sekretar za turizam u Ministarstvu ekonomije Goran Petković izjavio je 9. septembra da bi u naredne dve nedelje trebalo da bude formirano zajedničko preduzeće "Skijališta Srbije" i Ski centra "Jahorina".
- To preduzeće će zajednički investirati u
modernizaciju ski centra Jahorina, a radovi bi mogli bi da počnu već u
građevinskoj sezoni 2009. godine - rekao je Petković novinarima na
konferenciji "Prezentacija razvojnih projekata Unske regije u Republici
Srpskoj".
Prema njegovim rečima, nacrt ugovora o
osnivanju zajedničkog preduzeća već je pripremljen, a tehničke ekipe
pripremaju predlog dinamike izvođenja radova na Jahorini.
Kako je ranije najavljeno, u prvoj fazi trebalo bi da bude uloženo 5 mil EUR.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.