Za proljetnu sjetvu u RS-u 10.000 tona dizela D2

10.03.2009 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Fena

Za proljetnu sjetvu u RS-u 10.000 tona dizela D2

U Banjoj Luci je danas potpisan ugovor između Ministarstva trgovine i turizma, Direkcije za robne rezerve i "Optima grupe" iz Banje Luke o nabavci 10.000 tona dizela D2 za potrebe proljetne sjetve u Republici Srpskoj, saopćeno je iz entitetskog Ministarstva trgovine i turizma.

Cijena nabavljenog goriva je 1,235 KM/l s uračunatim PDV-om.

Po istoj cijeni gorivo će biti ustupljeno registrovanim poljoprivrednim proizvođačima koji će imati mogućnost da ustupljeno gorivo otplate do 31. oktobra, što će se regulirati posebnim ugovorima zaključenim između Direkcije i proizvođača.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI