
01.02.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Pincom.biz
Izvršni direktor Telekoma Srbije Predrag Ćulibrk izjavio je da bi ta kompanija trebalo da završi potpuno preuzimanje Telekoma Srpske u martu ove godine.
On je rekao da je još potrebna suglasnost Repubičke agencije za telekomunikacije Bosne i Hercegovine za pravo preuzimanja licence nad Telekomom Srpske.

"Takođe se čeka i potvrda Antimonopolskog savjeta da se ne radi o monopolu koji može da ugrozi tržiše telekomunikacija u Republici Srpskoj", dodao je Ćulibrk.
Telekom Srbije potpisao je 21.01.2007. u Banjoj Luci ugovor o kupovini 65 % kapitala Telekoma Srpske za 646 miliona EUR.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.