
15.11.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Investitor

Skupština dioničara Telekoma Srpske donijela je odluku o formiranju preduzeća u Republici Hrvatskoj i u jednoj od zemalja Evropske unije.
Naziv tih preduzeća, sjedište i adresa odredit će se prema po definisanju poslovnih prostora i sticanju uslova, a u skladu sa zakonima domicilnih zemalja.
Osnivač preduzeća bit će Telekom Srpske sa 100 postotnim vlasništvom, a djelatnost preduzeća bit će pružanje telekomunikacijskih usluga. Osnivački ulog bit će minimalni iznos propisan zakonima domicilnih zemalja.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.