
05.06.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Danas

Portparol premijera Republike Srpske, Biljana Bokić, izjavila je da je "Telekom Srbija" juče (4. jun 2007. godine) uplatio prvu tranšu sredstava za kupovinu "Telekoma Srpske".
Ona je novinarima rekla da je novac uplaćen na poseban račun i dodala da će distribucija tih sredstava biti izvršena u skladu sa ugovorima Vlade Republike Srpske i komercijalnih bankaka.
Ostatak novca za kupovinu 65% državnog kapitala "Telekoma Srpske", trebalo bi da bude uplaćen do kraja nedelje, rekla je Bokić. "Telekom Srbija" kupio je "Telekom Srpske" za 646 mil EUR.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.