
04.06.2007 |
Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA
Izvor: Tanjug

"Telekom Srbija" će do 1. jula početi sa komercijalnim radom u Crnoj Gori, kao mobilni operater, najavio je generalni direktor tog preduzeća, Draško Petrović i izrazio nadu da će "Telekom Srbije" zauzeti oko 25% tog tržišta.
On je dodao da će do kraja juna "Telekom" uplatiti oko 646 mil EUR za kupovinu "Telekoma Srpske".
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.