"Telekom" od 1. jula pušta mobilnu mrežu u Crnoj Gori

04.06.2007 |

Vijesti / BOSNA I HERCEGOVINA

Izvor: Tanjug

"Telekom" od 1. jula pušta mobilnu mrežu u Crnoj Gori

"Telekom Srbija" će do 1. jula početi sa komercijalnim radom u Crnoj Gori, kao mobilni operater, najavio je generalni direktor tog preduzeća, Draško Petrović i izrazio nadu da će "Telekom Srbije" zauzeti oko 25% tog tržišta.

On je dodao da će do kraja juna "Telekom" uplatiti oko 646 mil EUR za kupovinu "Telekoma Srpske".

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI