Početak izgradnje stambenog objekta za korisnike kolektivnog centra u Goraždu

21.12.2020 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Početak izgradnje stambenog objekta za korisnike kolektivnog centra u Goraždu

Bit će izgrađeno 25 stambenih jedinica u naselju Rasadnik.

U okviru Projekta CEB II - "Zatvaranja kolektivnih centara i alternativnih smještaja putem javnih stambenih rješenja", počinje izgradnja 25 stambenih jedinica za smještaj korisnika kolektivnog centra u Gradu Goraždu.

Svečanost povodom početka radova na izgradnji stambenog objekta bit će upriličena danas u naselju Rasadnik, saopćeno je iz Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica.

Prema planiranom programu, svečanosti će prisustvovati ministar za ljudska prava i izbjeglice BiH Miloš Lučić, federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica Edin Ramić te gradonačelnik Goražda Muhamed Ramović.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI