wifi

11.11.2021 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Banovići: Besplatno korištenje interneta u užem gradskom području

Općina Banovići će na ovaj način, u narednom periodu, omogućiti svim građanima besplatno korištenje interneta putem Wi-Fi-ja, u užem gradskom području.

Općinski načelnik  Banovića, Bego Gutić potpisao je Odluku o pokretanju postupka javne nabavke opreme u predmetu: "Nabavka i ugradnja opreme za wireless na Trgu žrtava genocida u Srebrenici", te Odluku o pokretanju postupka javne nabavke usluge u predmetu: "Usluga bežičnog pristupa internetu 80/50 Mbps".

Navedene nabavke predviđene su Izmjenama i dopunama plana javnih nabavki općine Banovići za 2021. godinu, a novčana sredstva za plaćanje ovih usluga osigurana su u budžetu Općine.

Općina Banovići će na ovaj način, u narednom periodu, omogućiti svim građanima besplatno korištenje interneta putem Wi-Fi-ja, u užem gradskom području.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI