općina čitluk

05.04.2022 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Međugorje dobiva zgrade ambulante i hitne pomoći

Potpisanim ugovorom precizirani su međusobni odnosi potpisnika.

Načelnik općine Čitluk Marin Radišić i Mirela Šego ispred Fondacije „Olimpijada srca – Sveti Jakov“ potpisali su jučer u Čitluku ugovor o zajedničkoj izgradnji zgrade područne ambulante Doma zdravlja Čitluk s hitnom pomoći koja će biti smještena na području župe Međugorje.

Potpisivanju ugovora nazočili su Paolo Brosio, poznati talijanski novinar i voditelj, Predrag Smoljan, predsjednik Općinskog vijeća Čitluk i dr. Ozana Medić, ravnateljica Doma zdravlja Čitluk.

Potpisanim ugovorom precizirani su međusobni odnosi potpisnika. Valja istaknuti kako se Općina Čitluk obvezala osigurati površinu potrebnu za građenje te sve potrebne dozvole i komunalne priključke, dok se Fondacija obvezala financirati sve troškove izgradnje ambulante.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI