Novih 30 miliona eura za Rafineriju u Brodu

13.03.2014 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: SRNA

Novih 30 miliona eura za Rafineriju u Brodu

Direktor "Zarubežnjefta" je izrazio zadovoljstvo investicijama u Republici Srpskoj i odnosima sa vlastima Srpske, jer upravo dobri odnosi značajno pomažu u realizaciji projekata ove kompanije.

Ruska kompanija "Zarubežnjeft" uložiće novih 30 miliona eura u poboljšanje uslova rada u Rafineriji nafte u Brodu, rečeno je jučer u Moskvi na sastanku predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika i direktora "Zarubežnjefta" Sergeja Kudrjašova.

Predsjednik Republike Srpske tokom sastanka je izrazio zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom sa "Zarubežnjeftom" i ukazao na socijalnu odgovornost ove kompanije prema radnicima.

Na sastanku je razgovarano o trenutnim aktivnostima i planovina za naredni period, mogućnosti snabdijevanja gasom Rafinerije u Brodu, što će, kako je rekao direktor "Zarubežnjefta", poboljšati ne samo efikasnost rada, nego i ekološke uslove, saopšteno je iz kabineta predsjednika Republike Srpske.

Direktor "Zarubežnjefta" je izrazio zadovoljstvo investicijama u Republici Srpskoj i odnosima sa vlastima Srpske, jer upravo dobri odnosi značajno pomažu u realizaciji projekata ove kompanije.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI