Od ponedjeljka sanacija vodovodne mreže u Srebrenici

16.08.2014 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

Od ponedjeljka sanacija vodovodne mreže u Srebrenici

Komunalno preduzeće "Polet" a.d. Srebrenica u saradnju sa firmom "N.V. Waterbedrijf Groningen" iz Holandije planira početi radove na sanaciji kvara na gradskoj vodovodnoj mreži u naselju Slapovići.

Komunalno preduzeće "Polet" a.d. Srebrenica u saradnju sa firmom "N.V. Waterbedrijf Groningen" iz Holandije planira u utorak,19.08.2014. godine, početi sa radovima na sanaciji kvara na gradskoj vodovodnoj mreži u naselju Slapovići.

Otklanjanjem navedenog kvara smanjiće se mogućnost nastanka restrikcije u snabdjevanju Srebrenice vodom, također, biće saniran uzrok velikih gubitaka vode sa kojom se često susrećemo.

Ovaj projekat je vrlo bitan i za preduzeće i za sve građane Srebrenice, navodi se na web stranici Opštine Srebrenica. 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI