Iduće godine Bijeljina završava izgradnju prečistač otpadnih voda

29.12.2014 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

Iduće godine Bijeljina završava izgradnju prečistač otpadnih voda

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić govoreći o planovima za narednu godinu je najavio izgradnju kanalizacije u Ulici 27. Marta i naselju Bogdanovića Plac i završetak projekta prečistača otpadnih voda...

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić govoreći o planovima za narednu godinu je najavio izgradnju kanalizacije u Ulici 27. Marta i naselju Bogdanovića Plac i završetak projekta prečistača otpadnih voda, izgradnju nove zgrade Centra za socijalni rad i nastavak izgradnje nove škole na Ledincima.

Također, iduće godine će se nastaviti i sa aktivnostima oko izmještanja Autobuske stanice na lokaciju nekadašnje Željezničke stanice, uređenje korita rijeke Janje, dalji rad na unapređenju uslova za poslovanje u industrijskim zonama i promociji privrednih potencijala, nastavak aktivnosti na otkupu stanova boračkih kategorija koji su u vlasništvu Grada, opremanje nove šalter-sale za Matičnu službu...

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI