Trebinje: U gradsku infrastrukturu biće uloženo oko 3,3 miliona KM

17.02.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

Trebinje: U gradsku infrastrukturu biće uloženo oko 3,3 miliona KM

Odbornici Skupštine grada Trebinja jučer su usvojili Program uređenja građevinskog zemljišta za 2015. godinu, kojim je predviđeno da se u gradsku infrastrukturu uloži oko 3,3 miliona KM.

Odbornici Skupštine grada Trebinja jučer su usvojili Program uređenja građevinskog zemljišta za 2015. godinu, kojim je predviđeno da se u gradsku infrastrukturu uloži oko 3,3 miliona KM.

Načelnik Odjeljenja za prostorno uređenje Ljubo Milivojević je, odgovarajući na pitanje poslanika SNSD-a o nastavku izgradnje istočne obilaznice, istakao da je prioritet grada nastavak izgradnje dijela obilaznice gdje su, za sada, riješeni imovinsko-pravni odnosi.

"Imovinski odnosi na dionici od Nikšićkog puta do Željezničkog mosta su gotovo u potpunosti riješeni, obezbijeđena su i finansijska sredstava tako da bi nastavak radova na toj dionici trebalo uskoro da počne", pojasnio je Milivojević.

Odbornici su usvojili i izvještaj o realizaciji programa razvoja sporta grada Trebinja za 2014. godinu, uz primjedbe opozicije da bi novac iz gradskog budžeta u narednom periodu trebalo da bude raspoređivan ravnopravno svim sportskim klubovima.

eKapija.ba/SRNA

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI