Betonski zidovi na tramvajskim stajalištima

12.08.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Oslobođenje

Betonski zidovi na tramvajskim stajalištima

Nakon što je prije nekoliko dana izgrađen betonski zid na tramvajskoj stanici Nedžarići, radnici preduzeća Rad počeli su sa izgradnjom i drugog na stajalištu Malta.

Nakon što je prije nekoliko dana izgrađen betonski zid na tramvajskoj stanici Nedžarići, radnici preduzeća Rad počeli su sa izgradnjom i drugog na stajalištu Malta.

Od Ahmeda Đipe, portparola ovog javnog komunalnog preduzeća, saznajemo da se ovi betonski zidovi grade po nalogu Direkcije za ceste KS-a.

"Mi smo dobili naloge da se za sada betonski zidovi izgrade samo na ova dva stajališta. Zidovi se postavljaju radi bezbjednosti građana na tramvajskim stanicama, jer se često znalo desiti da vozači udare u zaštitnu ogradu i unište je, a tom prilikom i ugroze sigurnost građana koji čekaju na tramvaj", rekao nam je Đipa.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI