
15.09.2017 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: SRNA
Izgradnjom ove transformatorske stanice biće postignuto povećanje prenosnih kapaciteta i bezbjednost napajanja južnog dijela opštine Čitluk.
U Čitluku je jučer puštena u rad novoizgrađena transformatorska stanica "Čitluk dva", čija je vrijednost 5.450.544 KM.
Izgradnjom ove transformatorske stanice biće postignuto povećanje prenosnih kapaciteta i bezbjednost napajanja južnog dijela opštine Čitluk.
"Povećanje prenosnih kapaciteta i bezbjednost napajanja očekuju se i na području opštine Čapljina /vodozahvat Studenci i Zvirovići/, sjevernog dijela opštine Ljubuški, a planirano je i rasterećenje postojeće transformatorske stanice 'Čitluk", saopšteno je iz Predsjedništva BiH.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.