
02.02.2023 |
Najave / DOGAĐAJI
Izvor: Akta.ba
Konferencija će okupiti učesnike iz oblasti nabave: vlasnike, direktore, menadžere, zaposlenike u nabavci, koji žele da čuju više o procesima nabavke.
Privredna komora Federacije BiH i PIT.BA, Targer E&C organizuju konferenciju PIT Nabava 2023, koja će se održati u Privrednoj komori FBiH, 16.02.2023. u ul. Branislava Đurđeva br. 10, Sarajevu u velikoj sali.
Konferencija će okupiti učesnike iz oblasti nabave: vlasnike, direktore, menadžere, zaposlenike u nabavci, koji žele da čuju više o procesima nabavke.
Fokus je na procesu nabavke i izgradnji strateškog partnerstva sa ključnim dobavljačima, platformama za javnu nabavku kao i vještinama pregovaranja. Bitna karika u lancu nabave su i logističke kompanije i distribucijski centri koji su u stalnom kontaktu sa nabavnim procesima i koji znaju kako nabavka „diše“. Oni će govoriti iz iskustva o raznim temama.
Unaprijedite svoje znanje informacijama i iskustvima koje će vam biti prezentirano.
Samo dio tema koje će biti obrađivane su:
Na PIT Nabava 2023 imat ćete priliku čuti aktuelnu problematiku i ograničenja u procesu nabavke, kao i sva praktična rješenja i moguća unapređenja procesa.
Konferencija je namjenjena svima onima koji vode nabavke ili žele prošiti znanje vezano za nabavne procese i funkcionisanje istih.
Kotizacija po jednom učesniku iznosi 112 KM + PDV. U kotizaciju je uračunat radni materijal, ručak, osvježenje predviđeno u toku pauze.
Unaprijedite i olakšajte svoje poslovanje rezervisanjem mjesta putem linka, na kojem su dostupne i sve potrebne informacije o događaju: https://targer.ba/konferencija/
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.