
17.03.2012 |
Najave / SAJMOVI I IZLOŽBE
Izvor: eKapija.ba

Centar za promociju civilnog društva (CPCD), kao dio sekretarijata Mreže Globalnog sporazuma za BiH, i ove godine je domaćin sastanka odnosno skupštine Mreže Globalnog sporazuma u BiH (MGS), koja će se održati 30.03.2012. godine u sarajevskom Hotelu "Hollywood", sa početkom u 10:30h.
Mreža Globalnog sporazuma u BiH (Mreža GS) okuplja vodeće kompanije kao i mala i srednja preduzeća, koja su se opredijelila da svoju komparativnu prednost na tržištu grade ne samo količinom profita koji ostvaruju, nego i brigom o svojim uposlenicima, životnoj sredini kao i zajednici u kojoj posluju.
Poziv je upućen svim kompanijama u BiH, ali će na sastanku samo članice Mreže moći kandidovati i glasati za tijela Mreže, kao i iskoristiti druge pogodnosti koje nudi članstvo u Mreži.
Osim toga, članice MGS će imati mogućnost besplatno predstaviti svoje kompanije i dobre prakse u direktoriju/katalogu planiranom da bude izrađen, odštampan i široko distribuiran u narednom periodu.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.