Seminar BiH i Španija - poslovno ulaganje u budućnost

25.02.2013 |

Najave / SEMINARI I EDUKACIJE

Izvor: eKapija.ba

Seminar BiH i Španija - poslovno ulaganje u budućnost

Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine u saradnji sa Ambasadom Kraljevine Španije u Bosni i Hercegovini (Ured za ekonomiju i trgovinu), organizuje seminar „Bosna i Hercegovina i Španije - poslovno ulaganje u budućnost.

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine (VTK/STK BiH), u saradnji sa Ambasadom Kraljevine Španije u Bosni i Hercegovini (Ured za ekonomiju i trgovinu), organizuje seminar „Bosna i Hercegovina i Španije - poslovno ulaganje u budućnost“, koji će se održati u zgradi VTK/STK BiH u Sarajevu, 6. marta 2013. godine sa početkom u 09.00 sati.

Seminar predstavlja prvi korak u planiranim aktivnostima s ciljem boljeg upoznavanja bosanskohercegovačkih kompanija sa tržištem Kraljevine Španije i španskih kompanija sa mogućnostima uspostavljanja bolje poslovne saradnje sa Bosnom i Hercegovinom. Seminarom je predviđeno da se zainteresovani poslovni subjekti upoznaju kako sa institucionalnim odnosima tako i sa mogućnostima razvijanja ekonomske saradnje Kraljevine Španije i Bosne i Hercegovine.

U drugom dijelu seminara, predstaviti će se pojedinačne usluge VTK/STK BiH, kao asocijacije privrednika sa teritorije cijele BiH, te  primjeri dosadašnje uspješno realizovane ekonomske saradnje ( predstavljanje relevantnih BH i španskih kompanija).

Nakon zvaničnog dijela seminara, zainteresovani poslovni subjekti i relevantne institucije imaće priliku da u direktnim razgovorima uspostave međusobne kontakte.

Zainteresovani za učešće na seminaru potrebno je da do 04.03.2013. godine potvrde svoje učešće na sljedeće kontakt adrese ognjenka.lalovic@komorabih ili agomez@comercio.mineco.es.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI